facebookScript פילאטיס מכשירים כל היתרונות - D&A פילאטיס וג'ירוטוניק
פילאטיס

פילאטיס מכשירים – כל היתרונות באימון אחד

 
פילאטיס היא שיטת אימון ייחודית אשר מתאימה לרקדנים, לספורטאים ולאינדיבידואלים הסובלים מפציעות ו/או לאחר תאונות, כאשר דרך האימון הנדרשת מהם הינה ייחודית והדרגתית. פילאטיס נוצר כדי לאפשר שיקום מהיר עם דגש שווה על כוח שרירים, גמישות ואימון הדרגתי לבניית שריר וכוח מבלי לפגוע בגמישות הדרושה לצורך תפקוד מלא של ספורטאי או רקדן. עם הזמן גילו כי אימוני פילאטיס לא רק עוזרים בהחלמה של הגוף, אלא גם גורמים לחיטוב הגוף, על ידי השילוב של חיזוק השריר והארכתו, כפי שמאפשרים אימוני פילאטיס. עקב השפעה חזקה מאוד של אימוני פילאטיס על עיצוב וחיטוב הגוף וכן העובדה שאימוני פילאטיס מאפשרים לשמור על יציבה נכונה, שמביאה למניעה ולטיפול בכאבי גב, מהם סובלים אחוזים ניכרים של האוכלוסייה הבוגרת. כך הפכו אימוני פילאטיס לפופולאריים מאוד גם בקרב קהל שאינו מתעסק בספורט או בריקוד באופן מקצועי. פילאטיס כולל שני תחומים עיקריים- אימוני רצפה ואימוני מכשירים. 
 

מה זה פילאטיס מכשירים?

בשנות העשרים של המאה הקודמת, ג'וזף פילאטיס, הגה את שיטת הפילאטיס וקרא לה בשם"Contrology". פילאטיס העניק לשיטת האימון את השם הזה מכיוון שעל ידי שליטה בגוף הנרכשת והנעשית באימונים- כך התוצאה שמתקבלת הינה איזון בין כל חלקי הגוף לבין הנפש. האימון משלב בתוכו אלמנטים של ריכוז, שליטה ודיוק.

חיזוק הגוף בפילאטיס מתרחש באמצעות התנגדות, ולכן עם השנים נוספו לאימונים מגוון אביזרים ומשקולות כמו גומייה, משקולות, גליל וכו'. ניתן לשלב את סוג אימון זה גם עם מכשירים שונים. שימוש בפילאטיס מכשירים יבטיח למתאמנים בו פיתוח סיבולת לב ריאה (מעלים את הדופק לכ-80% מהדופק המקסימלי של הגוף, לפחות ל-20 דקות), פעילות המקבילה בתוצאותיה לאימוני ספורט מסוג אירובי אחרים, כמו ריצה, רכיבה, שחייה וכיו"ב.

 

פילאטיס מכשירים, סטודיו פילאטיס, פילאטיס

 

כיצד אחוש אחרי אימון בפילאטיס מכשירים?

כל אימון פילאטיס ישפיע לטובה על המתאמן, בין אם אימון פילאטיס רצפה הנעשה על מזרון ומשתמש בעיקר בכוח התנגדות של הגוף ועד פילאטיס מכשירים המשתמש במגוון עצום של עזרים. לצורך הגברת ההתנגדות, פיתוח שרירים ועבודה ממוקדת על שרירים ומפרקים בגוף. החל מרצועות קלות משקל, שאפשר לעבוד איתם בסלון הביתי לביצוע תרגילים פילאטיס באופן עצמאי ועד למכשירים מורכבים השוקלים כמה מאות קילוגרמים ומכילים רצועות שונות, מתאמי כובד, אפשרויות למתיחה וחיזוק שרירים מאסיביים. יש לציין כי עבודה על מכשירי פילאטיס מורכבים, לפחות בתחילת הדרך, צריכה להיעשות מול מאמן מנוסה כדי למנוע מצב שבו תהיה יותר פגיעה מאשר תועלת למתאמן. עבודה על פילאטיס מכשירים יאפשר למתאמן להגיע לתוצאות מרשימות ועבודה ממוקדת על כל שרירי הגוף. כוח ההתנגדות באימון כזה יאפשר שיפור של גמישות בהדרגה, גם בגילאים מבוגרים. פילאטיס מכשירים מאפשר עבודה אינטנסיבית לצורך חיזוק שרירים ועבודה על יציבה באופן מבוקר, כאשר המכשירים תומכים ונותנים משנה תוקף לעבודה הפיזית. כמו כן, לפילאטיס מכשירים יש השפעה נהדרת על הנפש ואנחנו ממליצים עליה בכל תהליך הדורש ריכוז בחיים.
 

מתי מתחילים אימון בפילאטיס מכשירים?   

לא מחר ולא בעוד שבוע, הירשמו עכשיו בלינק מטה לשיעור ניסיון ראשון חינם, ומיד תתאהבו בפילאטיס מכשירים אשר יבטיח לכם שמירה על משקל, חיטוב, הארכת השרירים והגמשתם, איזון בין הגוף למנטאל ובסוף האימון תיווכחו להרגיש תחושת נינוחות, רוגע וסיפוק.

 

לחצו כאן להרשמה לקורס פילאטיס!

 

פילאטיס מכשירים

 

פילאטיס מכשירים בבית

עקב עליית הפופולאריות של אימוני פילאטיס, ניתן כיום להשיג מגוון מכשירים לאימון ביתי. חשוב להדגיש כי רצוי בשלבים הראשונים להתאמן מול מדריך ורק לאחר רכישת מיומנות ראשונית לעבור לאימון ביתי לבד. אומנם, רוב מכשירי כושר ביתיים אינם יכולים לגרום נזק, אולם ללא הדרכה מתאימה תהיה להם גם תועלת פחותה. היתרון במכשירים בייתים קלים כגון רצועות, הוא בכך שהן יכולים להועיל בכל מקרה, אולם כדי לקבל את מלוא התועלת מהאימון יש להבין תחילה את בסיס הפילאטיס. רק באימון המועבר על ידי מדריך מוסמך שיכול לתת מענה לכל מתאמן להבין את צרכיו הפיזיים הייחודיים ואת אופן האימון המתאים לו ביותר, ניתן יהיה אחר כך להגיע לאימון מושלם בעל תועלת בעזרת מכשור. למכשירי פילאטיס ביתיים יש תועלת מוכחת בשימור תוצאות האימון, אך בכל מקרה אנחנו ממליצים לפנות מידי פעם למאמן מוסמך כדי להתאים את אופן האימון ולהעלות דרגת קושי.

 

מערכת שעות תל אביב
מערכת שעות רמת גן
מידע על סניף תל אביב
 
 

מאמרים נוספים בנושא פילאטיס מכשירים:

שיעורי פילאטיס מכשירים בקבוצות קטנות

תרגילים של פילאטיס גם במשרד

פילאטיס, בבוקר או בערב?

כמה חוג פילאטיס אמור לעלות לכם? כרטיסיה או מנוי?

 

צרו קשר
אנא מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם
חדשות מהסטודיו
ינואר 24 2017
מבצע חבר מביא חבר!


ברכישת מנוי חדש , מתנה- שני שיעורי היכרות לבני משפחה/חברים


פרטים בסטודיו

פברואר 12 2019

ימי ראשון משעה 16:00 עם קשת(מ- 17.2.19לתקופת ניסיון)ימי שני בשעה 11:00 עם ענת(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 12:30 ובשעה 13:30 עם עומר(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 17:00-20:00 עם קשת (שעות כפולות עם נטלי )


ימי שלישי נוספו שעתיים משעה 8-10 עם רוני (מ12.2.19)


ימי רביעי בשעה 10:00 עם עומר


ימי חמישי בשעה 10:00 עם ענת


ובימי שישי דיקלה /ענת 11:00


*ניתן להירשם באפליקציה


ינואר 15 2017


דרושה פקידת קבלה אחראית, נעימה, 


בעלת תודעת שירות גבוהה וניסיון במכירות.


 


מייל למשלוח קורות חיים  


da.pilates10@gmail.com


 


תודה,צוות D&A   פילאטיס ג'רוטוניקאפריל 13 2016

סטודיו רמת גן: 


רחוב אלוף דוד 40, רמת חן


טלפון: 03-6787412 
אפריל 13 2016
מגוון מנויים חודשיים!


פעם בשבוע


פעמיים בשבוע


פעמיים פלוס שיעור נוסף על בסיס מקום פנוי


ומנויים נוספים


לפרטים:03-6787412


 

יוני 20 2016

שיעור TRX לרשותכם בימי שני


מוזמנים להירשם לניסיון


קרא עוד
חזרה לעמוד הקודם