facebookScript חוג פילאטיס - ממחר אני מתחיל להתאמן - D&A פילאטיס
פילאטיס

חוג פילאטיס בתל אביב וברמת גן

 

 

חוג פילאטיס - מחר אני מתחיל להתאמן!

כמה פעמים אמרת: "זהו! מחר אני מתחיל לקחת את עצמי בידיים", פתאום  חולף לו יום ואז עובר שבוע. להתחיל להתאמן בחדר כושר זו משימה בהחלט לא קלה. אז מה עושים? איך אפשר להתחיל להיכנס לכושר? איך בכלל מתאהבים בהתעמלות? חוג פילאטיס זו התשובה אלא אם כן רוצים לצאת לנופש כמה שעות להתרעננות ע"י השכרת חדרים לפי שעה בירושלים ובכל מקום אחר.
 

חוג פילאטיס - אם לא מזיעים, איך מרזים?

פילאטיס זו התעמלות בונה המאפשרת לנו להגדיל את טווח התנועה וחיזוק השרירים החיוניים בגופנו. ממציא השיטה הוא ג'וזף פילאטיס. המטרה אשר הנחתה אותו מתחילת הדרך הייתה חיזוק השרירים החשובים בגוף (שרירי הליבה), תוך הימנעות מפציעות ו/או שחיקה של השרירים. הטכניקה עובדת באיזון מופתי בין הגוף לנפש. חוגי הפילאטיס עובדים על שרירים מייצבים המצויים עמוק מתחת לעור. אומנם מתיחה והארכה של השרירים אינה גורמת להזעה כמו אירובי, אך עבודה ממושכת על שרירי הליבה תבטיח למתאמן עיצוב וחיטוב של הגוף וכן צמצום היקפים.
 

מה זה בדיוק חוג פילאטיס?

שיטה זו היא שיטת התעמלות מיוחדת, אשר שמה לעצמה מטרה עיקרית אחת- לשפר את ההליכה, היציבה ותפקוד הגוף. קיים קשר ישיר בין מתיחת השרירים לבין הנשימה במהלך תרגילי הפילאטיס. ליתר דיוק, התורה מבוססת על איזון בין תנועה לבין נשימות נכונות. במשך היום אנו עושים פעולות רבות מבלי להניע שום שריר בגוף; מרבית היום אנו מעבירים את היום בישיבה, וגם ההליכה לשירותים או להפסקת הצהריים אינה מצריכה מאיתנו מאמץ רב מדי. שרירי הליבה מתחילים להיות רפויים, והגוף סובל מחוסר תנועתיות ברוב איבריו. התוצאה הינה עומס יתר על הגוף ובמיוחד על אזורים ספציפיים. העומס לא נעלם- הוא נערם וגורם לכאבים. הצטברות עומס שכזה לאורך שנים מכבידה על הגוף וגורמת לסבל רב יותר. בדיוק בשביל נקודה זו הומצא הפילאטיס- התעמלות זו עובדת על שרירים רפויים, מחזקת ומותחת אותם, ובכך מונעת מהם להתנוון.

 

חוג פילאטיס - התעמלות בכיף

למרות שהמשפט הזה יכול להישמע תמוה למי מאיתנו שאינו מכור להתעמלות וחדר כושר, חוג הפילאטיס מזין את הנפש בהנאה צרופה. בהתעמלות הפילאטיס אנו מתמקדים בנפש, לא פחות מאשר בגוף, לכן חוג פילאטיס מאוד מרגיע ומהנה, הוא אינו סוחט מאיתנו אנרגיות, אנו מעצבים ומחטבים את הגוף אך ורק על ידי מתיחות- לצלילי מוזיקה מרגיעה ונעימה.
 

תוצאות שלא מאחרות לבוא

מלבד שיפור היציבה, העמידה ומתיחת השרירים, התעמלות מסוג זה גורמת לנו להרגיש טוב. כבר מהאימון הראשון תרגישו תחושת הקלה ורפיון לכל אורך הגוף. כבר אמרנו שהפילאטיס עובד על איזון בין הגוף לנפש, ומכאן שהתמדה בהתעמלות זו תביא למתעמלים בה תוצאות- הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית.

 

אז כבר עכשיו מצטרפים לחוג פילאטיס!

היום שלנו עמוס וגדוש במשימות. מה שחסר לנו זה ללכת לעוד חוג פילאטיס אחרי יום כזה. אבל אחרי שהבנו את יתרונות הפילאטיס, את התועלות הרבות העולות מהאימון, לכל אחד מאיתנו מגיע משהו טוב לקנח בו את היום והפילאטיס בהחלט עונה על כך. עכשיו הגיע הזמן לעשות משהו טוב למען הגוף שלך ולמען הנפש, דווקא בסופו של כל יום, וכך תצטרפו להתמכרותם ולהרגלם של רבים אחרים אשר טעמו  והתמכרו. אתם מוזמנים להירשם לחוג הפילאטיס, כמובן שכמעט בכל סטודיו תוכלו לקבל שיעור הדגמה ושיעור התנסות ללא התחייבות.
 
מאמרים בנושא חוג פילאטיס:
צרו קשר
אנא מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם
חדשות מהסטודיו
ינואר 24 2017

לבקשתכם מנוי מתנה נמשך: רעיון למתנה מקורית מנוי התחלתי קצר לפילאטיס מכשירים אצלנו!מיועד למנויים קיימים בלבד! מחיר אטרקטיבי לשיעור!לחידוש/רכישת מנוי יש ליצור קשר בסניפים: ת"א 035253123 ר"ג 036787412ינואר 15 2017


דרושה פקידת קבלה אחראית, נעימה, 


בעלת תודעת שירות גבוהה וניסיון במכירות.


 


מייל למשלוח קורות חיים  


da.pilates10.gmail.com


 


תודה,צוות D&A   פילאטיס ג'רוטוניקאפריל 13 2016

סטודיו רמת גן: 


רחוב אלוף דוד 40, רמת חן


טלפון: 03-6787412 
אפריל 13 2016

סטודיו תל אביב: 


שד' בן ציון 31, ת"א


טלפון: 03-5253123 
אפריל 13 2016

חדש! כרטיסיית מתחילים במחירים מיוחדים! 


 


כרטיסיות חדשות - במחירים מפתיעים-פרטים בסטודיו!!


אפריל 13 2016
חדש! שיעורי TRX בסניף רמת חן. לחצו לקרוא עוד

יוני 20 2016

שיעור TRX לרשותכם בימי שישי


מוזמנים להירשם לניסיון


קרא עוד
חזרה לעמוד הקודם