facebookScript פילאטיס - שאלות ותשובות
פילאטיס

פילאטיס - שאלות ותשובות

למי מתאימה שיטת פילאטיס?
נשים, גברים, בוגרים וצעירים, עם כאבי גב ושרירים תפוסים או לאנשים בריאים לחלוטין, לנשים אחרי לידה, לנשים לפני לידה, לספורטאים או לבני אדם שלא נהנים מספורט כלל- שיטת פילאטיס מתאימה לכו-לם.
אנו תמיד מתאימים את הפילאטיס לאדם-ולא את האדם לפילאטיס כך שכל מתאמן מתקדם בקצב שלו, ע"פ יכולותיו ומטרותיו. בנוסף, באמצעות אימון הפילאטיס אפשר להשיג קשת רחבה של השפעות חיובית על הגוף כך שכל מתאמן מוצא לעצמו- בתוך שיטת האימון- את הנישה המתאימה לו ביותר. יש לזכור שהעובדה כי הצוות המקצועי שלנו מכיר את הגוף של כל מתאמן ומתאמנת מקרוב, אנו מסוגלים לתפור להם את האימון המתאים ביותר.
חזור לראש העמוד
כיצד מגיעים לאימון פילאטיס?
עם בגדי אימון נוחים, גרביים (אין צורך בנעליים), מגבת קטנה, ושיער ארוך אסוף בגומיה. לשיעור הנסיון, יש להגיע 5 דקות לפני תחילת האימון על מנת לחתום על טופס הצהרת בריאות.
חזור לראש העמוד
כיצד מגיעים לאימון ג'ירוטוניק?
את אימון הג`ירו מבצעים יחפים, כך שאין צורך בנעליים או גרביים. יש להגיע עם מגבת קטנה ובבגדי אימון נוחים אשר אינם מגבילים טווח תנועה.
חזור לראש העמוד
מי המדריכות שלכם?
המתאמנים שלנו מפקידים בידינו את אחד הדברים היקרים להם ביותר- הגוף שלהם.
לכן, הצוות המקצועי שלנו מונה מדריכות מוסמכות בלבד, בעלות נסיון רב בהדרכה ואימון בתחום. 
דקלה וענת משמשות כמנהלות המקצועיות של הרשת ותפקידן הוא לשמור על הרמה הגבוהה של איכות האימונים ולקדם ללא הרף את רמתן המקצועית של המדריכות. כמו כן, במקרים מסויימים מתבצעת התייעצות בין חברות הצוות המקצועי ע"מ לקבל החלטה מושכלת, שקולה ואחראית בנוגע למתאמן כזה או אחר.
חזור לראש העמוד
למה אני מתבקש להודיע על ביטול אימון עד 22:00 בלילה ביום שלפני?
גם בפילאטיס מכשירים וגם באימוני הג`ירו, כל מקום פנוי עבור מתאמן הינו מדוד מראש ומחייב תיאום מראש עם עמדת הקבלה בסטודיו. כאשר הנכם משובצים לשיעור והוא מלא לגמרי , סביר להניח כי הנכם מונעים מאדם אחר לבצע אימון באותה השעה. לכן, הודעה מראש על ביטול או הזזה של שיעור, תפנה מבעוד מועד את מקומכם למתאמן אחר אשר כן יצליח להגיע לאימון בשעה הייעודה. בנוסף, לכל שיעור אנו מכינים את הסטודיו במיוחד ומביאים את המורה המתאימה ביותר. לכן, לצערנו אין אפשרות אחרת בה נוכל להתנהל מעבר לביטול או הזזה של שיעור מבעוד מועד. אנו מודים מראש על הסובלנות, ההתחשבות וההבנה, וכמובן אנו מתחייבים להתחשב במקרים מיוחדים. בכל סטודיו יש תא קולי אשר פעיל בשעות בהן הסטודיו סגור. הודעה על ביטול או בקשה להזזה ניתן להשאיר בתא הקולי (גם בסופי שבוע וחגים). 
דבר אחרון וחשוב לא פחות- מתפקידנו לדאוג כי הנכם מקבלים לכספכם תמורה מלאה ותמורה מלאה פירושה לשמור על מסגרת אימונים של "פעמיים בשבוע", להתמיד וליצור רצף יציב של אימונים. כשהמתאמן יודע שהמקום עבורו בכל אימון מוזמן במיוחד, ההצמדות למסגרת האימונים ויכולת ההתמדה גדלות לאין שיעור.
חזור לראש העמוד
האם יש הנחה?
חיילים בשירות חובה וסטודנטים, נהנים מהנחה של 10% ממחירון הרשת (למעט מנוי Happy ושיעור ניסיון), מותנה בהצגת תעודה מתאימה.
חזור לראש העמוד
מה זה Happy Hour ?
זהו למעשה הכינוי שלנו למנוי הצהריים המוזל שאנו מציעים ברשת D&A למתאמני פילאטיס המכשירים. 
המנוי תקף לביצוע אימונים בימים א`-ה`, בשעות 12:00-16:00. מנוי צהריים אשר יבצע אימונים מחוץ לשעות אלו, יחוייב בתוספת תשלום של 20 ש"ח לשיעור.
חזור לראש העמוד
מה דעתכם לגביי קבלת פידבק ממתאמנים?
תקשורת ישירה ופורה בין הצוות המקצועי למתאמנים הינה הדרך שלנו לחזק את האמון אשר נבנה בין המתאמנים שלנו לבינינו. אנו מעודדים מתאמנים ליזום ולומר את דעתם בכל נושא ועניין, על מנת שנוכל להתייחס לדבריהם בכבוד וברצינות הראוייה. זו גם אחת הסיבות שפעמיים בכל שנה קלאנדרית, מבצעת הרשת משוב על כל הצוות המקצועי (מדריכות, צוות הקבלה, מנהלים ועוד). המשוב מחולק לכל המתאמנים ומוחזר אלינו בעילום שם. אנו גאים בתוצאות המשוב האחרון שביצענו בחודש 4/2011 ואשר הכיל כ- 400 שאלונים אשר הוחזרו אלינו- כשהם אנונימיים לגמרי- מאת המתאמנים של סטודיו רמת חן ותל אביב. 
אם יש לכם מה לומר בכל נושא שהוא ואתם מתלבטים מי הוא האדם הנכון לפנות אליו, אנא התייעצו עם צוות הקבלה. אנו תמיד נפנה אתכם בדיוק לאדם המתאים אשר יוכל להקשיב, לספק תשובות ואף ליישם.
חזור לראש העמוד
קורה שאנו מתבלבלים בין דקלה וענת...
זה בסדר, לפעמים גם אנחנו, וגם לנו לקח זמן להבדיל. אם אתם מתלבטים- אל תהססו לשאול...
חזור לראש העמוד
צרו קשר
אנא מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם
חדשות מהסטודיו
ינואר 24 2017
מבצע חבר מביא חבר!


ברכישת מנוי חדש , מתנה- שני שיעורי היכרות לבני משפחה/חברים


פרטים בסטודיו

פברואר 12 2019

ימי ראשון משעה 16:00 עם קשת(מ- 17.2.19לתקופת ניסיון)ימי שני בשעה 11:00 עם ענת(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 12:30 ובשעה 13:30 עם עומר(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 17:00-20:00 עם קשת (שעות כפולות עם נטלי )


ימי שלישי נוספו שעתיים משעה 8-10 עם רוני (מ12.2.19)


ימי רביעי בשעה 10:00 עם עומר


ימי חמישי בשעה 10:00 עם ענת


ובימי שישי דיקלה /ענת 11:00


*ניתן להירשם באפליקציה


ינואר 15 2017


דרושה פקידת קבלה אחראית, נעימה, 


בעלת תודעת שירות גבוהה וניסיון במכירות.


 


מייל למשלוח קורות חיים  


da.pilates10@gmail.com


 


תודה,צוות D&A   פילאטיס ג'רוטוניקאפריל 13 2016

סטודיו רמת גן: 


רחוב אלוף דוד 40, רמת חן


טלפון: 03-6787412 
אפריל 13 2016
מגוון מנויים חודשיים!


פעם בשבוע


פעמיים בשבוע


פעמיים פלוס שיעור נוסף על בסיס מקום פנוי


ומנויים נוספים


לפרטים:03-6787412


 

יוני 20 2016

שיעור TRX לרשותכם בימי שני


מוזמנים להירשם לניסיון


קרא עוד
חזרה לעמוד הקודם