facebookScript פילאטיס שיטה אפקטיבית לאימון הגוף והתודעה - פילאטיס D&A
פילאטיס

פילאטיס שיטה אפקטיבית לאימון הגוף והתודעה

פילאטיס היא שיטת  אימון שזוכה לפופלריות עצומה בארץ ובעולם, סיפור הצלחתה של השיטה הוא לא פחות ממדהים אם מבינים שהיא פרצה לתודעה בזמן קצר וזכתה במתאמנים רבים המדברים בשיבחה, למרות שיוסדה כבר לפני יותר משבעים שנים. במשך קרוב לחמישים שנים היתה השיטה ידועה ליודעי חן, ובהם בעיקר לרקדנים אמריקאים מקצוענים, ואז משנות השמונים הלכה ופרצה לתודעת קהלים גדולים יותר ויטותר, גם אם שוקלים את טבעם הוויראלי של טרנדים אפשר להתפעל מהתפרצות פילאטיס לתודעה, באופן כה רחב ובזמן כה קצר. בישראל מועברים קורסי לימוד פילאטיס, הכשרת מורים לפילאטיס, ואימון בפילאטיס, באופן רחב ונפוץ, ואנשים רבים מתאמנים בשיטה למטרות מגוונות משיקום הגוף לאחר פציעה, בהתמודדות עם מחלה מגבילת תנועה, על מנת להרזות או לחטב את הגוף, ובהם ממקצוענים במקצועות פיזיים טכניים, ועד לאנשים שעבורם זו הפעילות הפיזית היחידה לאורכו של השבוע.

 

פילאטיס- חוקים כלליים

מטרתה המקורית של השיטה היתה הארת שרירי הגוף והגדלת יכולות התנועה, והטכניקה שאומצה להשגת התוצאה הזו היא הגברת אמצעי הריכוז והמודעות לתנועת הגוף הפיזי, על ידי ביצוע נשימות והקשבה להן, על ידי הבנת התנועה כחלק ממכלול רציף ונושם עם תנועות אחרות המתבצעות במקביל, על ידי דיוק בהבנת הצורך בתנועה ספציפית, האנרגיה הנדרשת לביצועה, והאנרגיות המיותרות שאנו מוציאים שלא לטובתנו, על ידי יצירת איזון בין הכוונה לביצוע, ובין הפעלת השרירים השונים. פילאטיס ממציא השיטה שעל שמו היא נקראת טען שהמודעות שלנו לתנועתיות שלנו היא הדרך לשיפור מרחב הניידות של הגוף שלנו, וביסס לשם כך סדרות תרגילים שמטרתם הגברת הקשב הפנימי לגופינו.פילאטיס

 

וריאציות

השיטה ממשיכה להתפתח ואנשים רבים המתנסים בה מעניקים לה פרשנויות מעשירות ורחבות יותר, מתוך נסיונם עם הגוף והפעלתו. כעיקרון השיטה לא מצריכה שימוש במכשירים יעודיים, אך כיום נפוצה גם שיטת פילאטיס מכשירים שנועדה להגביר את הקורדינאציה ואיזון הגוף. שיטת פילאטיס תמשיך ככול הנראה לצבור לה מתאמנים מרוצים ולא תסתיים בענות חלשה של כטרנדים חולפים. השיטה זוכה לגיבוי ממסד המחול שהתנסה בה במשך עשורים לפני הקהל הרחב ובהתמדה, וממליץ עליה כעל אחת הטכניקות המסייעות בתחום, ואם כך מדוע להגבילה ולהשאירה רק לרקדנים ולא לכולנו?
 
 
צרו קשר
אנא מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם
חדשות מהסטודיו
ינואר 24 2017
מבצע חבר מביא חבר!


ברכישת מנוי חדש , מתנה- שני שיעורי היכרות לבני משפחה/חברים


פרטים בסטודיו

פברואר 12 2019

ימי ראשון משעה 16:00 עם קשת(מ- 17.2.19לתקופת ניסיון)ימי שני בשעה 11:00 עם ענת(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 12:30 ובשעה 13:30 עם עומר(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 17:00-20:00 עם קשת (שעות כפולות עם נטלי )


ימי שלישי נוספו שעתיים משעה 8-10 עם רוני (מ12.2.19)


ימי רביעי בשעה 10:00 עם עומר


ימי חמישי בשעה 10:00 עם ענת


ובימי שישי דיקלה /ענת 11:00


*ניתן להירשם באפליקציה


ינואר 15 2017


דרושה פקידת קבלה אחראית, נעימה, 


בעלת תודעת שירות גבוהה וניסיון במכירות.


 


מייל למשלוח קורות חיים  


da.pilates10@gmail.com


 


תודה,צוות D&A   פילאטיס ג'רוטוניקאפריל 13 2016

סטודיו רמת גן: 


רחוב אלוף דוד 40, רמת חן


טלפון: 03-6787412 
אפריל 13 2016
מגוון מנויים חודשיים!


פעם בשבוע


פעמיים בשבוע


פעמיים פלוס שיעור נוסף על בסיס מקום פנוי


ומנויים נוספים


לפרטים:03-6787412


 

יוני 20 2016

שיעור TRX לרשותכם בימי שני


מוזמנים להירשם לניסיון


קרא עוד
חזרה לעמוד הקודם