facebookScript פילאטיס להגדלת טווח המודעות והפיזיות של תנועתנו- פילאטיס D&A
פילאטיס

פילאטיס להגדלת טווח המודעות והפיזיות של תנועתנו

פילאטיס שיטת האימון שעוד מעט ימלאו 80 שנים מאז ניסוחה הראשוני, צברה לה אוהדים רבים ומוכרת כשיטת טיפול טובה למי שדרוש לו שיקום פיזותרפי, לחולים במחלות פרקים, למחטבים, ורקדנים ולמי שמעוניין לשפר את כושרו הגופני.  השיטה מכוונת להארכת שרירי הגוף, להשבת הייצוב והבטחון בגוף. בניגוד לשיטות אחרות בפילאטיס לא תדרשו למאמץ של התשת הגוף והתנועות המתבקשות יהיו על פי שש מילות מפתח: שליטה, מרכז, נשימה, זרימה, דיוק, ריכוז. השיטה אומצה במשך השנים על ידי רקדנים שרצו להגמיש את הגוף ולשמור ואף להגדיל את טווחי התנועה, והחל משנות השמונים החלה להגיע גם לתודעת שאר המתאמנים שחיפשו מזור לכאבים מגבילי טווחי תנועה. לשיטה ידוע מוניטין של שיטת אימון מחטבת במיוחד, אשר מעצבת למתאמנים בה בקביעות גוף שרירי ומחוטב.
 

המודעות לתנועה

הרעיונות של שיטת פילאטיס הם בהפעלה ממוקדת של שרירי הגוף, לזמן קצר ומבלי לסבול מהפעולה, הריכוז המנטלי והמודעות לגוף הנע על שריריו וחוליותיו הם מרכזיים לשיטה. חוג פילאטיס לא דורש שימוש במכשירים נוספים מעבר לתרגילי האימון הבסיסיים, אך יש לה גם וריאציות בליווי מכשירים הנאמנים לעקרונותיה. ניתן לומר שהשיטה מכוונת למרפא ושדרוג יכולות הגוף הפיזי מצד הכרתו, על ידי פירוק כול תנועה לגורמיה והבנת המכניזים שבה, על ידי הבנת ומוחשות הכוח שאנו מפעילים בהשגתה, באנרגיה לא הכרחית שאנו מוצאים על מנת לעשותה, להפסקות נשימה במאמץ, ללחץ לא מודע, ולבסוף לליכוד התובנות הללו באופן פיזי לתנועות סימולטניות, מאוחדות, ובלתי פוסקות של הגוף שהינו תמיד בתנועה.פילאטיס
 

פילאטיס בישראל

בארץ מצאה לה שיטת פילאטיס בית חם, ויש רבים מאד המתאמנים בה, כיום השיטה היא אחת המובילות בחללי האימון השונים, והיא מהווה שער הכרחי כמעט לתרבות הגוף והכרתה, ומומלצת על ידי רבים, אם להרזיה וחיטוב ואם לשיקום ואימון. ניתן להתאמן בה בחדרי כושר רבים ברחבי הארץ, ורבים לומדים להיות מורים בה. על מנת להינות מהשיטה אנו ממליצים להתנסות במספר שעורי ניסיון, להכיר את הנחיית המורה ודרכו לאמן בה, ולתנסות בשיטה עצמה, כמו דברים רבים בחיים רק לאחר התמדה ניתן לראות השתפרות והטבה, ולכן שיעורי הניסיון ישמשו לכם רק על נת לבדוק את התאמת גישת המורה לכם, ומעט מעט התנסות מהשיטה עצמה.
 
צרו קשר
אנא מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם
חדשות מהסטודיו
ינואר 24 2017
מבצע חבר מביא חבר!


ברכישת מנוי חדש , מתנה- שני שיעורי היכרות לבני משפחה/חברים


פרטים בסטודיו

פברואר 12 2019

ימי ראשון משעה 16:00 עם קשת(מ- 17.2.19לתקופת ניסיון)ימי שני בשעה 11:00 עם ענת(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 12:30 ובשעה 13:30 עם עומר(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 17:00-20:00 עם קשת (שעות כפולות עם נטלי )


ימי שלישי נוספו שעתיים משעה 8-10 עם רוני (מ12.2.19)


ימי רביעי בשעה 10:00 עם עומר


ימי חמישי בשעה 10:00 עם ענת


ובימי שישי דיקלה /ענת 11:00


*ניתן להירשם באפליקציה


ינואר 15 2017


דרושה פקידת קבלה אחראית, נעימה, 


בעלת תודעת שירות גבוהה וניסיון במכירות.


 


מייל למשלוח קורות חיים  


da.pilates10@gmail.com


 


תודה,צוות D&A   פילאטיס ג'רוטוניקאפריל 13 2016

סטודיו רמת גן: 


רחוב אלוף דוד 40, רמת חן


טלפון: 03-6787412 
אפריל 13 2016
מגוון מנויים חודשיים!


פעם בשבוע


פעמיים בשבוע


פעמיים פלוס שיעור נוסף על בסיס מקום פנוי


ומנויים נוספים


לפרטים:03-6787412


 

יוני 20 2016

שיעור TRX לרשותכם בימי שני


מוזמנים להירשם לניסיון


קרא עוד
חזרה לעמוד הקודם