facebookScript להכין את הגוף ללידה - D&A פילאטיס
פילאטיס

להכין את הגוף ללידה

פילאטיס בהריון4 סיבות להתחיל פילאטיס בהריון

אוי אוי, תקופת ההריון, מצד אחד את מחכה לאוצר שלך, את כבר סקרנית לראות אותו ולדעת שהכל מתפתח כמו שצריך ועובר בשלום, מצד שני את כבר לא יכולה יותר, כל יום הופך "לארוך יותר מעשרים וארבע שעות" וכל שבוע נראה כמו חודש לפני שאת מתחילה לספור את השבועות ואת הימים, לפני שאת מרגישה כבדה ומסורבלת – בואי לראות איך את יכולה להעביר את ההיריון קצת יותר בקלילות, איך את יכולה להבטיח לעצמך לידה קלה יותר ואיך את יכולה להפיג את כל הלחצים והמתחים- פילאטיס בהריון.
 

האם זה נכון לעשות התעמלות בהריון ?

אם עד עכשיו לא היית ספורטיבית ופעילה יותר מידי- זה לא הזמן לנסות להוכיח לעצמך שאת יכולה. את לא צריכה להתאמץ יותר מידי אם הגוף שלך אינו רגיל לכך, זה גם לא הזמן להתחיל בדיאטות למרות שהמטרה שלך היא להעלות כמה שפחות במשקל, כי בהריון אנחנו לא אוכלות בשביל שניים.
 
את יכולה להעניק לעצמך מתנה –פילאטיס בהריון- התעמלות אנאירובית כמו הפילאטיס נחשבת להתעמלות משקמת, היא אינה עובדת על שריפת שומנים וקלוריות אלא עובדת על יציבות ואיזון של הגוף, על הארכת שרירים, ועוד דבר נוסף אחד- שהוא החשוב ביותר לך על מנת להעביר את ההיריון בקלות אותו נחשוף בהמשך.
 

חיזוק רצפת האגן

רצפת האגן היא מערכת מורכבת של שרירנים ברחם אשר בעצם מחזיקים את כל איברי הבטן -מעיים, שלפוחית השתן, הרחם, צוואר הרחם החצוצרות והשחלות, נשים רבות מתוודות לו רק בזמן ההיריון או לאחר הלידה. הריון ולידה נחשבים כאחד גורמי הסיכון העיקריים להתפתחות בבעיות האגן כמו דליפת שתן, טחורים, בעיות בתפקוד המיני ועוד. זה לא אומר שאם לא תעשי תרגילים לחיזוק רצפת האגן תסבלי ממחלות אלו בעתיד, אך בהכרח פילאטיס בהריון יעזור לך לשמור על שרירי רצפת האגן ולמנוע מחלות שעלולות להתפתח עקב צניחתו.
 

להעלות עד 10 קילוגרמים

רק המחשבה על ההיריון עושה לנו תאבון, בין אם מדובר בתאבון רגשי או הפחד להיות רעה שמא העובר שלך רעב. נכון שקשה להתנזר מחשקים ואמונות תפלות הנוגעות לדבר, יש מה לעשות- פילאטיס בהריון עוזר לך לשמור על הגזרה, לא רק כשאת מפעילה את הגוף אומנם בצורה מתונה מאוד, אך עצם העובדה שאת במסגרת של כושר את אוכלת פחות, מרגישה טוב יותר עם עצמך, נכנסת ל"לופ" בריא אשר ימנע ממך עליה קיצונית במשקל. זכרי מי השפיר, העובר והשילייה לא אמורים לשקול יותר מ- 10 קילוגרמים. פילאטיס בהריון גם מקל עלייך בנשיאת עודף המשקל ועוזר למנוע הצטברות של נוזלים אשר גורמים לבצקות.
 

לחזור לגזרה אחרי לידה

במהלך ההיריון שרירי הבטן עוברים טראומה, שרירי הבטן נמתחים ומגיעים לטווח המקסימלי שלהן, הבעיה מתחילה לאחר הלידה בשלב הכיווץ של השריר, קשה מאוד להגיע לאורכו המקורי, לכן בפילאטיס בזמן  ההיריון נעבוד בדיוק על אותן רצועות שרירים שיעזרו לנו לחזור למראה שלנו כמה שיותר מהר.  מכאן אנו יכולות לעבור לסיבה החשובה ביותר– למה חשוב לי לעשות פילאטיס בהריון.
 

שקט פנימי

תקופת ההיריון כפי שידוע וכפי ששמת לב, מלאה בתהפוכות נפשיות ובלחצים בלתי נשלטים ולעיתים גם בחרדות. מצד אחד אלו ההורמונים שמשתוללים ומצד שני זו חוסר הוודאות- איך יהיה, מה יהיה? האם הכל בסדר עם העובר? הפילאטיס בהריון יעזור לך מאוד להירגע ממחשבות שליליות, מחרדות ומפחדים, הפילאטיס עובד על חיבור בין הגוף והנפש אשר יעזור לך להעביר את ההיריון בדרך נעימה יותר.
 

להתחיל כבר היום

בהריון יש לנו את כל הסיבות שבעולם למה עדיף להישאר בבית, אז נגמרו התירוצים מתחילים לשמור על הגזרה, ללמוד נשימות נכונות ולהעביר את ההיריון בצורה הקלילה ביותר כמה שרק אפשר. לשיעור ניסיון בסטודיו של התאומות ענת ודקלה את מוזמנת ליצור קשר במקום המיועד לכך ולהגיע עוד היום לשיעור ניסיון.
 
צרו קשר
אנא מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם
חדשות מהסטודיו
ינואר 24 2017
מבצע חבר מביא חבר!


ברכישת מנוי חדש , מתנה- שני שיעורי היכרות לבני משפחה/חברים


פרטים בסטודיו

פברואר 12 2019

ימי ראשון משעה 16:00 עם קשת(מ- 17.2.19לתקופת ניסיון)ימי שני בשעה 11:00 עם ענת(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 12:30 ובשעה 13:30 עם עומר(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 17:00-20:00 עם קשת (שעות כפולות עם נטלי )


ימי שלישי נוספו שעתיים משעה 8-10 עם רוני (מ12.2.19)


ימי רביעי בשעה 10:00 עם עומר


ימי חמישי בשעה 10:00 עם ענת


ובימי שישי דיקלה /ענת 11:00


*ניתן להירשם באפליקציה


ינואר 15 2017


דרושה פקידת קבלה אחראית, נעימה, 


בעלת תודעת שירות גבוהה וניסיון במכירות.


 


מייל למשלוח קורות חיים  


da.pilates10@gmail.com


 


תודה,צוות D&A   פילאטיס ג'רוטוניקאפריל 13 2016

סטודיו רמת גן: 


רחוב אלוף דוד 40, רמת חן


טלפון: 03-6787412 
אפריל 13 2016
מגוון מנויים חודשיים!


פעם בשבוע


פעמיים בשבוע


פעמיים פלוס שיעור נוסף על בסיס מקום פנוי


ומנויים נוספים


לפרטים:03-6787412


 

יוני 20 2016

שיעור TRX לרשותכם בימי שני


מוזמנים להירשם לניסיון


קרא עוד
חזרה לעמוד הקודם