facebookScript מדוע כולם רוצים לעשות פילאטיס ומהם היתרונות בשיטה זאת?
פילאטיס

מדוע כולם רוצים לעשות פילאטיס ומהם היתרונות בשיטה זאת?

שיטת האימון הגופני פילאטיס הפכה בשנים האחרונות לפופולארית באופן כמעט בלתי נתפס. השיטה, שפותחה לפני עשרות בשנים, הייתה אנונימית במשך שנים רבות, עד שפרצה לתודעה של הציבור הרחב. למרות שהדבר נדמה היה בתחילה כמו אופנה חולפת, התברר עד מהרה שלא כך הוא. יתרונותיה של הפילאטיס, שאיש אינו חולק עליהם, והעובדה שהיא איננה גורמת לנזקים גופניים, כמו מרבית הפעילויות הספורטיביות האחרות, הפכו אותה להצלחה, ובצדק. חוגי פילאטיס מוצעים לילדים ולמבוגרים, לגברים ולנשים, בכל רחבי הארץ. מי שצריך הוכחה נוספת, יוכל למצוא אותה בכך שאנשים רבים מאוד מבקשים להפוך את הפילאטיס למקצוע. קורס מדריכי פילאטיס הפך פופולארי לא פחות מהשיטה עצמה.    

 

הגוף אוהב את זה

יתרון מרכזי של הפילאטיס הוא שמדובר בפעילות גופנית שאיננה רק מועילה, אלא גם בכזאת שאיננה יוצרת נזק. סוגים רבים של פעילות גופנית מאומצת עשויים לגרום לנזקים במערכת השלד, בשרירים, בגידים וכן הלאה. במקרה של פילאטיס המצב שונה בתכלית. לא רק שעם פילאטיס הנזק לגוף פשוט לא קיים, הרי שמדובר בפעילות שהיא גם שיקומית וגם מניעתית (למשל מניעת התפתחות בעיות גב). כמובן שלעיתים בעיות מסויימות של סטרס דורשות פשוט מנוחה וימי חופש כמו על ידי השכרת חדרים לפי שעה בירושלים או בכל מקום אחר עם שקט נפשי.

 

לטובת הבריאות

בחוגי פילאטיס ניתן למצוא מתעמלים מכל שכבות האוכלוסייה - אמידים ובני מעמד הביניים, צעירם ומבוגרים, בריאים ומשתקמים. רופאים, פיזיותרפיסטים ואורתופדים רבים, ממליצים לאנשים שחוו פציעה טראומתית, או כאלה שסובלים מבעיות אורתופדיות שונות (למשל בגב, במפרקים, או בשרירים) למהר ולהירשם לחוג פילאטיס. עקרונות הפילאטיס ששמים דגש על עבודה איטית, מדויקת, כל אחד בהתאם ליכולתו, מאפשרים לכל אחד למצוא שם את מקומו. לעומת שיטות אימון אינטנסיביות, שלעיתים שמות דגש יותר על המראה ופחות על המהות (ניפוח שרירים, למשל), הרי שפילאטיס איננה כזאת. החיזוק של מערכת השרירים העמוקים, שנקראים שרירים מיצבים, כדוגמת שרירי הבטן, הופך את המתאמנים למומחים בתנועה. הם הולכים נכון יותר, יושבים נכון יותר, ואפילו נושמים נכון יותר. 
 

פילאטיס שינה לי את החיים!

כדי לתת למידע משמעות מוחשית, שוחחנו עם מתאמנת בחוג פילאטיס. האישה, בשנות הארבעים לחייה, שמתאמנת במסגרת חוגי ספורט גני תקווה, ממליצה בחום על השתתפות בחוג פילאטיס. "מעולם לא עסקתי בספורט," מספרת האישה. "אף פעם לא אהבתי להזיע, אני לא מתחברת לאירובי ובטח שלא למשקולות. אם לא הייתי מגלה את הפילאטיס סביר להניח שהייתי ממשיכה להתבטל ולסבול מכאבי גב." מסתבר שידידה של האישה שסבלה מפריצת דיסק ונרשמה לחוג פילאטיס, המליצה לה להירשם גם היא. מאז הן נוהגות להתאמן ביחד והן לא מתכוונות להפסיק.
צרו קשר
אנא מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם
חדשות מהסטודיו
ינואר 24 2017

לבקשתכם מנוי מתנה נמשך: רעיון למתנה מקורית מנוי התחלתי קצר לפילאטיס מכשירים אצלנו!מיועד למנויים קיימים בלבד! מחיר אטרקטיבי לשיעור!לחידוש/רכישת מנוי יש ליצור קשר בסניפים: ת"א 035253123 ר"ג 036787412ינואר 15 2017


דרושה פקידת קבלה אחראית, נעימה, 


בעלת תודעת שירות גבוהה וניסיון במכירות.


 


מייל למשלוח קורות חיים  


da.pilates10.gmail.com


 


תודה,צוות D&A   פילאטיס ג'רוטוניקאפריל 13 2016

סטודיו רמת גן: 


רחוב אלוף דוד 40, רמת חן


טלפון: 03-6787412 
אפריל 13 2016

סטודיו תל אביב: 


שד' בן ציון 31, ת"א


טלפון: 03-5253123 
אפריל 13 2016

חדש! כרטיסיית מתחילים במחירים מיוחדים! 


 


כרטיסיות חדשות - במחירים מפתיעים-פרטים בסטודיו!!


אפריל 13 2016
חדש! שיעורי TRX בסניף רמת חן. לחצו לקרוא עוד

יוני 20 2016

שיעור TRX לרשותכם בימי שישי


מוזמנים להירשם לניסיון


קרא עוד
חזרה לעמוד הקודם