facebookScript ג'ירוטוניק- למה דווקא D&A ?
פילאטיס

ג'ירוטוניק- למה דווקא D&A ?

 ברשת D&A פילאטיס וג`ירטוניק, אנו מאמינים ויודעים כי אנו מציעים תמיד את הטוב ביותר:

  • תוכנית אימונים אישית והתאמת השיעור לגוף המתאמן.
  • גילוי מעורבות שוטף בשינויים החלים בגופו של המתאמן.
  • משוב על הצוות.
  • אימונים בקבוצות קטנות (עד 5 מתאמנים בלבד למדריכה).
  • המדריכים שלנו- מוסמכים ע"י בתי ספר רשמיים ומוכרים, מקצוענים בעלי ניסיון רב בתחום, אכפתיים, מסורים וקשובים. מכירים מקרוב את גופו של כל מתאמן ומתאמנת.
ג'ירוטוניק ג'ירוטוניק ופילאטיס חוג ג'ירוטוניק

ג'ירוטוניק מדוע העקרונות על פיהם אנו נוהגים חשובים כל כך?

פילאטיס היא עבודת גוף. האופן שבו אנו מטפחים את הגוף שלנו במהלך השנים, או לחילופין גורמים לו נזק (במודע או שלא במודע), משפיע באופן ישיר על איכות החיים שלנו. ביצוע אימוני פילאטיס בקבוצות קטנות הינו השקעה בגופנו- לטווח הארוך והקצר ויכול לספק לנו איכות חיים גבוהה- בכל גיל.

לאחר אלפי שנים בהם הרפואה שמה דגש רב על הארכת חיים, הרפואה המודרנית מתחשבת כיום, ובצדק, גם באיכות חייו של האדם, ולא רק בהארכת חייו. השינוי הגיע בעקבות העובדה כי תוחלת החיים בעולם המערבי גדלה באופן מתמיד. כיום הסביבה שלנו מלאה באנשי גיל הזהב בעלי חיים מלאים ואיכות חיים גבוהה, אשר נהנים מחייהם גם בגיל השלישי. ההחלטה "בידיי מי אני מפקיד את הגוף שלי" משפיעה בצורה קריטית על הטווח הקצר וגם על הטווח הארוך יותר ויכולה לקבוע כיצד יראו חייכם בהווה-ובעתיד. במציאות של היום, סביר מאוד להניח שתגיעו לגיל השלישי כשכוחכם במותניכם. השאלה היא- גם אם תהיו הכי צלולים, חדים, אנרגטיים ומוקפים בבני משפחה אוהבים- מה יהיה מצבו של השלד שלכם...? . 
לכן אנו מאמינים כי בחירת סטודיו לאימוני פילאטיס מכשירים הינה החלטה חשובה ובעלת משמעות ולפי כך אנו דבקים בעקרונות שהצבנו לעצמנו ברשת D&A. עקרונות מקצועיים אלו משמשים לנו קו-מנחה בניהול הרשת ובאיכות האימונים שאנו מציעים למתאמנים שלנו.
 

כיצד בוחרים מדריך פילאטיס וג'ירוטוניק?

מדריך או מדריכה טובים הם חלק מהותי בתהליך. עבודת הפילאטיס משלבת בתוכה גוף ונפש והחיבור אשר נוצר בין המדריכים למודרכים הינו אינטימי ברובו.
 
בבחירת המדריכ/ה שלכם, ראשית יש לשקול האם שיטת העבודה שלהם מתאימה לכם. מדריכים שונים מתמחים בסוגים שונים של פילאטיס- פילאטיס שיקומי, פילאטיס לפני/לאחר הריון ועוד. כמו כן חלק מהמדריכים עובדים באופן אינטנסיבי יותר וחלקם באופן יותר עדין ואיטי.
 
כל מדריך יוצק לתוך האימון את אישיותו ואת האינטרפרטציה שלו לעבודת הפילאטיס, לכן, כימייה אישית עם המאמן היא הכרחית, גם בגלל האינטימיות הנוצרת במהלך האימון. מדריך מסור המכיר את גופכם מקרוב הוא תנאי הכרחי להצלחת האימונים ולהפקת תועלת מרובה מהם. עוד על כיצד לבחור מדריכ/ת פילאטיס
 

גודל קבוצת האימון

פילאטיס הינו ספורט שאחד הדגשים החשובים בו הוא ביצוע התנועות באופן מדויק יחד עם נשימות. לכן, אימון בקבוצות קטנות הינו פרמטר חיוני לקבלת תשומת לב אישית, לביצוע אימון צמוד-הדרכה ומוקפד, תוך קבלת דגשים רלוונטיים לכל אחד מהמתאמנים.
 
צרו קשר
אנא מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם
חדשות מהסטודיו
ינואר 24 2017

לבקשתכם מנוי מתנה נמשך: רעיון למתנה מקורית מנוי התחלתי קצר לפילאטיס מכשירים אצלנו!מיועד למנויים קיימים בלבד! מחיר אטרקטיבי לשיעור!לחידוש/רכישת מנוי יש ליצור קשר בסניפים: ת"א 035253123 ר"ג 036787412ינואר 15 2017


דרושה פקידת קבלה אחראית, נעימה, 


בעלת תודעת שירות גבוהה וניסיון במכירות.


 


מייל למשלוח קורות חיים  


da.pilates10.gmail.com


 


תודה,צוות D&A   פילאטיס ג'רוטוניקאפריל 13 2016

סטודיו רמת גן: 


רחוב אלוף דוד 40, רמת חן


טלפון: 03-6787412 
אפריל 13 2016

סטודיו תל אביב: 


שד' בן ציון 31, ת"א


טלפון: 03-5253123 
אפריל 13 2016

חדש! כרטיסיית מתחילים במחירים מיוחדים! 


 


כרטיסיות חדשות - במחירים מפתיעים-פרטים בסטודיו!!


אפריל 13 2016
חדש! שיעורי TRX בסניף רמת חן. לחצו לקרוא עוד

יוני 20 2016

שיעור TRX לרשותכם בימי שישי


מוזמנים להירשם לניסיון


קרא עוד
חזרה לעמוד הקודם