facebookScript פילאטיס על הבוקר
פילאטיס

פילאטיס על הבוקר

אם אתם עובדים בתל אביב או ברמת גן יש לנו עצה עבורכם, עצה שתהפוך את החיים שלכם מקצה לקצה, אזורים אלו שמאופייניים בבוקר בפקקים רבים, בחוסר שקט או נכון יותר בהרבה רעש. לא חייבים להשפיע על היום שלכם, אתם לא חייבים לפתוח את הבוקר בצורה כזו. יש לנו המלצה חמה עבורכם איך לדלג על העומס הרב בבוקר ולפתוח את היום בצורה רעננה ומיוחדת שתשפיע על היום כולו ועל החיים בכלל. פילאטיס על הבוקר.
 

אין כמו לפתוח את הבוקר בנשימה רעננה

אימוני פילאטיס על הבוקר, כמה הם יכולים לתרום לנו לאורח חיים בריא ונכון, בעולם שניזון מהתפתחות בו מילת המפתח מהירות היא החשובה ביותר. עצרו לרגע את הכל וחישבו על עצמכם, על הגוף שלכם, על הנפש שלכם ועל האיזון ביניהם. איך אפשר לשים בצד את כל המתחים, המחשבות המטרידות ולחיות בצורה נכונה ובריאה.
 

לחשב את הזמנים בדרך שלנו

סביר להניח שאם אתם עובדים בתל אביב או ברמת גן אתם מחושבים עם פקקי הבוקר, רוב הסיכויים שאתם צרכים לצאת שעה או שעתיים לפני תחילת יום העבודה. דבר שמעצבן ומבאס אותנו מלכתחילה. הרעיון מאחורי התעמלות על הבוקר הוא פשוט. בשעות הבוקר המוקדמות בהם אין פקקים ונסיעה לעבודה עורכת לנו מחצית מהזמן. זה בדיוק הרגע לשלוות נפש. כל שעלינו לעשות זה למצוא סטודיו לפילאטיס בתל אביב או סטודיו לפילאטיס ברמת גן , תלוי במקום העבודה שלכם. לארוז תיק עם בגדי התעמלות ולפתוח את הבוקר בתרגילים שאינם קשים ועובדים על כל שריר ושריר בגוף, לאחר מכן מקלחת ואפשר לצאת ליום עבודה רעננים מתמיד. הבעיה היחידה שיכולה לעמוד בדרכנו היא התמכרות, אבל שאלו יהיו הצרות שלנו בחיים.
 

חסכנו את הפקקים, פתחנו את הבוקר בכיף ו...

זה לא הסוף, זו רק ההתחלה אימון פילאטיס בין אם הוא בשעות הבוקר המוקדמות או בין אם הוא בשעות הערב המאוחרות זה לא משנה. מה שבאמת משנה זו התחושה בגוף הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. הפילאטיס הוא השילוב המושלם של האיזון בין הגוף לנפש. כך שאם נתמיד בשיעורי פילאטיס נוכל לראות את התוצאות די מהר, גוף חטוב יותר, הצרת היקפים משמעותית, יציבה נכונה, שלווה ורוגע. נכון שזה נשמע די הזוי במדינה בה הלך הרוח  נע בקצב מהיר, אך אם לא תנסו לא תדעו. מלבד זאת הפילאטיס עובד על עמוד השדרה שהוא אחראי על העמידה ההליכה והיציבות שלנו ביום יום. לאחר שנעבוד על שרירים חיוניים בגוף, כאלה שאנו אפילו לא מודעים לקיומם, כל פעולה תהייה לנו קלה יותר. זו אחת המטרות העיקריות של פילאטיס- מקסימום תנועה במינימום מאמץ.
 

הגוף זקוק לתשומת לב

לפעמים נדמה לנו שביום עבודה אנו משקיעים שעות על גבי שעות, הגוף מתאמץ או יותר נכון המוח, אך בפועל אם אנו יושבים כל היום במשרד הפעולות היחידות שהגוף מבצע הן הליכות קצרות להפסקת צהריים או לחדר המקביל. הגוף זקוק לתנועה בכדי להתחזק, אז אולי חדר כושר לא כל כך מתאים עבורנו, שיעורי אירובי או זומבה בכלל נראים בלתי אפשריים. פה נכנסת התעמלות הפילאטיס מקסימום התעמלות בפחות מאמץ.
 
צרו קשר
אנא מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם
חדשות מהסטודיו
ינואר 24 2017
מבצע חבר מביא חבר!


ברכישת מנוי חדש , מתנה- שני שיעורי היכרות לבני משפחה/חברים


פרטים בסטודיו

פברואר 12 2019

ימי ראשון משעה 16:00 עם קשת(מ- 17.2.19לתקופת ניסיון)ימי שני בשעה 11:00 עם ענת(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 12:30 ובשעה 13:30 עם עומר(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 17:00-20:00 עם קשת (שעות כפולות עם נטלי )


ימי שלישי נוספו שעתיים משעה 8-10 עם רוני (מ12.2.19)


ימי רביעי בשעה 10:00 עם עומר


ימי חמישי בשעה 10:00 עם ענת


ובימי שישי דיקלה /ענת 11:00


*ניתן להירשם באפליקציה


ינואר 15 2017


דרושה פקידת קבלה אחראית, נעימה, 


בעלת תודעת שירות גבוהה וניסיון במכירות.


 


מייל למשלוח קורות חיים  


da.pilates10@gmail.com


 


תודה,צוות D&A   פילאטיס ג'רוטוניקאפריל 13 2016

סטודיו רמת גן: 


רחוב אלוף דוד 40, רמת חן


טלפון: 03-6787412 
אפריל 13 2016
מגוון מנויים חודשיים!


פעם בשבוע


פעמיים בשבוע


פעמיים פלוס שיעור נוסף על בסיס מקום פנוי


ומנויים נוספים


לפרטים:03-6787412


 

יוני 20 2016

שיעור TRX לרשותכם בימי שני


מוזמנים להירשם לניסיון


קרא עוד
חזרה לעמוד הקודם