facebookScript איזון זה כל מה שאנו צריכים
פילאטיס

איזון זה כל מה שאנו צריכים

במדינת ישראל הכל מתנהל במהירות, כולם ממהרים ללכת לעבודה, לחזור מהעבודה, להביא את הילדים מהגן, ללמוד לבחינה, לקחת את האוטו למוסך. אנו חיים כל הזמן בתחושה של מרוץ. כנראה זו אחת הסיבות שהישראלים אינם אנשים רגועים, אינם מסוגלים לעמוד בתור, קשה להם לעמוד בפקקי תנועה, מקומות כאלו כמו רבים ואחרים מעלים לנו הישראלים את סף העצבים. כל שאנו צרכים זה למצוא את האיזון. איך עושים זאת- שיעורי פילאטיס!
 

שיעורי פילאטיס לאיזון מושלם

הגוף משפיע על הנפש והנפש משפיעה על הגוף. שימו לב לבן אדם עצבני, או בן אדם חרד האם תנועות הגוף מנותקות מתחושתו? כך בעצם אנו יכולים לזהות את מצב רוחם של אנשים הסובבים אותנו לפי תנועות הגוף שלהם. אם הייתם יכולים לשאול את ממציא הפילאטיס לא אחר מאשר ג'וזף פילאטיס שהמציא את השיטה שכבשה את העולם בעשורים האחרונים, הוא היה עונה לכם חד וחלק. אומנם שיטת הפילאטיס שלו הומצאה בכדי לשקם אנשים מפציעה, אך לטענתו השיטה הזו הכרחית כדי להגיע לאושר הנכסף, הפילאטיס ביכולתו למצוא את האיזון שבין הגוף לנפש. דבר שרוב האנשים אינם  מודעים לו, לא בגלל שהם לא רוצים אלא בגלל אלפי סיבות אחרות שכאן זה לא המקום לפרטם.
 

נפש בריאה בגוף בריא

האיזון שבין הגוף לנפש מאפשר לנו בני האדם החיים תחת מתקפה תמידית של לחצים ומשימות להיות בריאים מבחינה פיזית ומנטאלית. אחרי הכל הנפש והגוף נועדו לחיות בהרמוניה אי אפשר לפתח את הגוף על חשבון הנפש או את הנפש על חשבון הגוף, יש לדאוג לשניים מבלי לעשות איפה ואיפה. מטרתנו היא לא לחזק אחד על חשבון השני אלא לחזק את שניהם במקביל. בעצם הפילאטיס עובד על הגוף והנפש במקביל, החיבור בין התנועה, אימון השריר לנשימות ולנפש הוא שיוצר מקשה אחת ומפתח את שניהם יחדיו.
 

להיות קשוב לגוף

פילאטיס למרות שהתעמלות זאת נעשית בקבוצה עלינו להיות מודעים וקשובים מאוד לגוף שלנו, המטרה היא לא להקשות על הגוף, המטרה היא לעייף את השרירים וכמובן שדבר זה הוא שונה בין אדם אחד לרעו. לכן גם שאנו עובדים בקבוצה העבודה היא פרטנית ובהתאם המדריך ייעץ לך על תרגילים שמתאימים עבורך.
 

מתחילים, מתקדמים ומכשירים

בכל סטודיו שמתמחה בפילאטיס נוכל למצוא כמה קבוצות, קבוצת המתחילים הקבוצה שנמצאת בתחילת דרכה, השרירם עוד לא חזקים ומתוחים מספיק ולכן התרגילים יהיו בהתאם. קבוצת המתקדמים תעבוד על תרגילים שונים הם כבר מנוסים ומיומנים הם יודעים כיצד לנשום נכון כיצד לעבוד על כל תנועה.  אם אתם מעוניינים להתחיל לשמור על איכות החיים שלכם ורוצים להתחיל לעשות פילאטיס אין לכם ממה לחשוש, כמו שכבר אמרנו קיימות קבוצות שונות וחוגים שונים. אט אט תחשפו לעולם שלם, לתורה שלמה ולגיוון בין פילאטיס רגיל הנעשה על מזרן לבין פלאטיס מכשירים וג'רוטוניק המשלב את כולם.
 

שינה ובריאות הגוף

בין אם אתם משתייכים לקבוצת מתחילים שנמצאת רק בתחילת הדרך או קבוצה מתקדמת יותר אשר יש לה ניסיון ומיומנות, מומלץ לישון כל יום לפחות 8 שעות ולהשתמש בכריות אורטופדיות ושמיכות נוחות לשינה עמוקה ומרגיעה, למידע נוסף לחצו כאן.
צרו קשר
אנא מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם
חדשות מהסטודיו
ינואר 24 2017
מבצע חבר מביא חבר!


ברכישת מנוי חדש , מתנה- שני שיעורי היכרות לבני משפחה/חברים


פרטים בסטודיו

פברואר 12 2019

ימי ראשון משעה 16:00 עם קשת(מ- 17.2.19לתקופת ניסיון)ימי שני בשעה 11:00 עם ענת(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 12:30 ובשעה 13:30 עם עומר(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 17:00-20:00 עם קשת (שעות כפולות עם נטלי )


ימי שלישי נוספו שעתיים משעה 8-10 עם רוני (מ12.2.19)


ימי רביעי בשעה 10:00 עם עומר


ימי חמישי בשעה 10:00 עם ענת


ובימי שישי דיקלה /ענת 11:00


*ניתן להירשם באפליקציה


ינואר 15 2017


דרושה פקידת קבלה אחראית, נעימה, 


בעלת תודעת שירות גבוהה וניסיון במכירות.


 


מייל למשלוח קורות חיים  


da.pilates10@gmail.com


 


תודה,צוות D&A   פילאטיס ג'רוטוניקאפריל 13 2016

סטודיו רמת גן: 


רחוב אלוף דוד 40, רמת חן


טלפון: 03-6787412 
אפריל 13 2016
מגוון מנויים חודשיים!


פעם בשבוע


פעמיים בשבוע


פעמיים פלוס שיעור נוסף על בסיס מקום פנוי


ומנויים נוספים


לפרטים:03-6787412


 

יוני 20 2016

שיעור TRX לרשותכם בימי שני


מוזמנים להירשם לניסיון


קרא עוד
חזרה לעמוד הקודם