facebookScript יתרונות רבים לפילאטיס
פילאטיס

יתרונות רבים לפילאטיס

מלבד היכולות להכניס את הגוף לסוג של מדיטציה, הפילאטיס עובד על שרירים שנמצאים אי שם עמוק בתוך הגוף. בזמן שיעור פילאטיס אנו מפעלים ומאמצים שרירים המשפיעים ישירות על יציבות עמוד השדרה. התוצאות לא מאחרות להגיע, נפש בריאה בגוף חטוב.
 

איך להתחיל- סטודיו פילאטיס בתל- אביב

תל אביב מלבד היותה עיר האורות בשעות הלילה המאוחרות, ביום היא מרכז העסקים של מדינת ישראל, רבים מהמשרדים בכל תחום ותחום נמצאים במרכז הארץ- מצפון תל אביב ועד לדרומה. הימים עמוסים, הכבישים עמוסים ורמת העצבים שלנו עולה ועולה, איך אפשר להפיג את כל מתחי היום בשעה אחת. התשובה פילאטיס.
 

הבטחנו לעצמנו

התעמלות אינה רק לאנשים אשר רוצים להוריד במשקל ולהצר היקפים, התעמלות טובה לכל אחד ואחד מאיתנו, לילדים, לגברים, לנשים (אפילו בהריון). התעמלות הפילאטיס בניגוד לחדרי הכושר, לאירובי או לזומבה, אינה מצריכה מאיתנו מאמץ פיזי קשה. זו סוג של התעמלות שמשלבת בין הגוף לנפש או במילים אחרות נפש בריאה וגוף חטוב. הבעיה היא להתחיל, אז איך בכל זאת אפשר לעשות את הצעד הזה ולהירשם לסטודיו לפילאטיס.
 

אתה גר במרכז? עובד בתל אביב?

תושבי המרכז, המצויים בתחרות מתמדת כנגד הזמן לעולם לא יתפנו מהעיסוקים הפרטיים (בניגוד לאנשי הצפון הנתפסים בצורה שונה לגמרי). חישבו לרגע על יום עבודה שמסתיים ומכניס אתכם לשיא של העומסים בכבישי הארץ. כולם רוצים להגיע הביתה וכמה שיותר מהר, הכבישים מוצפים במכוניות, חלונות הרכב סגורים אינם מונעים את רעש הצופרים ורמת העצבים עולה ועולה. פה בדיוק בנקודה הזו אנו צריכים לקחת פסק זמן. במקום להכניס את עצמנו למצב של סטרס ועצבים אנו יכולים לבלות את אותה השעה בסטודיו לפילאטיס בתל אביב אשר קרוב לעבודה. החלום לסיום יום כזה הוא בקבלת פרחים, אפילו זה של חנות פרחים בפתח תקווה שווה את המרחק.
 

התוצאה אינה נמדדת במילים

אנו ידועים כאלופים בדיבורים. נקרא את הטקסט המונח לפנינו ונחשוב בלב כמה זה נכון כמה זה צודק, איך אני יכול להפחית עצבים ומתח בחיים שלי על ידי הקרבה של שעה אחת של פקקים באיילון. אבל בפועל כשאנו חיים במרכז ומיוחד בתל אביב, אנו נתונים במרוץ נגד הזמן. דיבורים ומחשבות בשלב הזה לא יעזרו. צריך לפעול כאן ועכשיו. לפתוח את האינטרנט, לחפש פילאטיס תל אביב, סטודיו אשר קרוב לעבודה ולהתחיל כבר ממחר להיות רציני ואמיץ.
 

למה דווקא פילאטיס?

פילאטיס זו שיטה ייחודית של התעמלות המשלבת בין יוגה, מדיטציה, ריקוד ותנועה. זו סוג של התעמלות שמשפיעה מאוד על הנפש. התמדה בהתעמלות זו תהפוך אותנו לאנשים פחות עצבניים וכמובן למחוטבים. הפילאטיס מאופיין בתנועות עדינות העובדות על שרירים עמוקים בגוף. כך שהתעמלות אינה קשה והתוצאות שלה רבות- יציבה נכונה, נשימה נכונה, הליכה נכונה ועמוד שידרה יציב. התעמלות הפילאטיס גורמת לנו לבצע את פעולות היום יום במינימום מאמץ ובמקסימום תנועה. לחלקנו זה לא ישמע אמיתי – זה טוב מידי בשביל להיות מציאותי. כל שעליכם לעשות זה להתחיל. במציאות שאנו חיים בה, אחד הביטויים המוכרים לנו ביותר - אין חכם כבעל ניסיון. 
צרו קשר
אנא מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם
חדשות מהסטודיו
ינואר 24 2017
מבצע חבר מביא חבר!


ברכישת מנוי חדש , מתנה- שני שיעורי היכרות לבני משפחה/חברים


פרטים בסטודיו

פברואר 12 2019

ימי ראשון משעה 16:00 עם קשת(מ- 17.2.19לתקופת ניסיון)ימי שני בשעה 11:00 עם ענת(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 12:30 ובשעה 13:30 עם עומר(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 17:00-20:00 עם קשת (שעות כפולות עם נטלי )


ימי שלישי נוספו שעתיים משעה 8-10 עם רוני (מ12.2.19)


ימי רביעי בשעה 10:00 עם עומר


ימי חמישי בשעה 10:00 עם ענת


ובימי שישי דיקלה /ענת 11:00


*ניתן להירשם באפליקציה


ינואר 15 2017


דרושה פקידת קבלה אחראית, נעימה, 


בעלת תודעת שירות גבוהה וניסיון במכירות.


 


מייל למשלוח קורות חיים  


da.pilates10@gmail.com


 


תודה,צוות D&A   פילאטיס ג'רוטוניקאפריל 13 2016

סטודיו רמת גן: 


רחוב אלוף דוד 40, רמת חן


טלפון: 03-6787412 
אפריל 13 2016
מגוון מנויים חודשיים!


פעם בשבוע


פעמיים בשבוע


פעמיים פלוס שיעור נוסף על בסיס מקום פנוי


ומנויים נוספים


לפרטים:03-6787412


 

יוני 20 2016

שיעור TRX לרשותכם בימי שני


מוזמנים להירשם לניסיון


קרא עוד
חזרה לעמוד הקודם