facebookScript הגדולה - חיבור בין הגוף לנפש
פילאטיס

הגדולה - חיבור בין הגוף לנפש

התעמלות הפילאטיס ידועה בכוחותיה הגדולים, היא נוגעת בדיוק בין החיבור של הגוף והנפש, לכן היא גם קלה יותר וכיפית יותר מכל התעמלות אחרת, למרות שנראה שלא, כי אנו לא מזיעים כמו בהתעמלות בחדר הכושר, הפילאטיס עובד על מתיחות והארכות השרירים ולכן התוצאות הן הצרת היקפים וחיטוב הגוף. תפקידו של הפילאטיס הוא לשפר לנו את התנועה, היציבה ובכלל את תפקודי הגוף. מבלי שנשים לב לאחר כמה חודשי אימון כל פעולה ופעולה שנעשה תהייה לנו קלה יותר. שיטה זו מרגילה את הגוף לבצע כל פעולה במינימום מאמץ ושחיקה.
 

אם כבר פילאטיס

אז נשדרג לפילאטיס מכשירים. פילאטיס מכשירים זו אחת משיטות ההתעמלות המקבלות והמצליחות ביותר בארץ ובעולם (אפשר לשאול את מדונה). שיטה זו מתאימה לכולם ללא יוצא מן הכלל. זה אותו הפילאטיס שאנו מכירים או לפחות שמענו עליו. בשיטה זו משתמשים הרבה בפיזיותרפיה בכדי לשקם אנשים מתאונות. שמנעו מהם את טווח התנועה. מטרתו של האימון הוא לאפשר לפרקים להגדיל את טווח התנועה. אך ללא ספק היא מתאימה גם לאוכלוסייה הבריאה שאינה זקוקה לשיקום, אפילו היא מטיבה מאוד עימם.
 

על מה אנו עובדים בפילאטיס מכשירים

בדיוק כמו בפילאטיס הרגיל (מזרן) אנו עובדים על נשימות, כאן גם נכנס חיבור הגוף והנפש יחדיו למקשה אחת. עובדים על חיזוק השרירים, בעזרת המכשירים אנו מפעילים את כל קבוצות השרירים העמוקים ביותר. שביום יום אין אנו מרגישים בהם כלל, לא מודעים לנוכחותם וכל זאת תוך שמירה על איזון מופתי של עמוד השדרה שכמובן הוא האחראי על איזון, תמיכה ויציבה של הגוף.
 

שיעור פרטי או קבוצתי

עוד אחד מהיתרונות הבולטים של פילאטיס מכשירים על פני המזרון טמון במספר האנשים בקבוצה. בעוד שבשיעורי פילאטיס רגילים או בשמן השני מזרון, בחוג המזרון יכולים להיות מספר רב יותר של אנשים מאשר בפילאטיס מכשירים. שכן רק הכדור הענק תופס מקום מאוד מכובד בחדר, לכן בפילאטיס מכשירים אפשר לומר שאנחנו נמצאים כמעט בשיעור פרטי. בסטודיו פילאטיס בת לאביב בו יש ביקוש רב לעיתים נצטרך לשריין מקום בקבוצה. אז למהר שלא נפספס.
 

קצת על המכשירים

המכשירים בהתעמלות הזו הינם מיוחדים למרות שחלקם יזכירו לנו את המכשירים בחדר הכושר (שפותחו בעקבות הפילאטיס) המכשירים יכללו קפיצים, ברים לאחיזה וידיות תומכות. המטרה לייצור התנגדות ובכך עומס על השריר. אל תיבהלו מהמילה עומס על השריר הכל יחסי. אל תשכו שהשיטה הומצאה על ידי ג'וזף פילאטיס שמטרתו הייתה להשתקם מפציעה. כך שהעומס הוא בהחלט יחסי. המטרה של המכשירים היא להגדיל את טווח התנועה שלנו ובכך להפוך את הגוף שלנו לחזק יותר ויציב יותר. איפה אפשר למצוא פילאטיס מכשירים?  סטודיו לפלאטיס אפשר היום למצוא בכל מקום, אחרי הכל הפילאטיס הפכה להתעמלות המבוקשת ביותר בארץ. העדיפות היא לבחור סטודיו פליאטיס בתל אביב שיהיה קרוב לעבודה או סטודיו הקרוב לבית. כי הכי קשה זה להחליט היום זה היום להתעמלות.
צרו קשר
אנא מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם
חדשות מהסטודיו
ינואר 24 2017

לבקשתכם מנוי מתנה נמשך: רעיון למתנה מקורית מנוי התחלתי קצר לפילאטיס מכשירים אצלנו!מיועד למנויים קיימים בלבד! מחיר אטרקטיבי לשיעור!לחידוש/רכישת מנוי יש ליצור קשר בסניפים: ת"א 035253123 ר"ג 036787412ינואר 15 2017


דרושה פקידת קבלה אחראית, נעימה, 


בעלת תודעת שירות גבוהה וניסיון במכירות.


 


מייל למשלוח קורות חיים  


da.pilates10.gmail.com


 


תודה,צוות D&A   פילאטיס ג'רוטוניקאפריל 13 2016

סטודיו רמת גן: 


רחוב אלוף דוד 40, רמת חן


טלפון: 03-6787412 
אפריל 13 2016

סטודיו תל אביב: 


שד' בן ציון 31, ת"א


טלפון: 03-5253123 
אפריל 13 2016

חדש! כרטיסיית מתחילים במחירים מיוחדים! 


 


כרטיסיות חדשות - במחירים מפתיעים-פרטים בסטודיו!!


אפריל 13 2016
חדש! שיעורי TRX בסניף רמת חן. לחצו לקרוא עוד

יוני 20 2016

שיעור TRX לרשותכם בימי שישי


מוזמנים להירשם לניסיון


קרא עוד
חזרה לעמוד הקודם