facebookScript איפה? כמה? ולמה? – איך בוחרים סטודיו לפילאטיס
פילאטיס

איפה? כמה? ולמה? – איך בוחרים סטודיו לפילאטיס

החלטנו שאנחנו רוצים להירשם לפילאטיס, הבנו כבר את היתרונות של הפילאטיס, הבנו את השיטות ואת החוגים, הבנו את החשיבות של המשפט נפש בריאה בגוף בריא. עכשיו כל שנותר לעשות הוא לבחור סטודיו. לפני שאנו בוחרים את ה- סטודיו  אנו נשאל את עצמנו מספר שאלות מנחות....
 

שאלות בסיסיות לפני הרשמה

הכשרת המדריכים זו השאלה הראשונה שאנו צריכים לשאול, במדינה של תחרות מתמדת ובניסיון להוזיל מחירים, לא לכל המדריכים בסטודיו ברחבי הארץ יש הסמכה מתאימה ובפילאטיס הידוע בשיטתו לעבוד על שרירי ליבה, עלינו להיעזר במורה/ מדריך מוסמך , אנחנו לא רוצים להרוס את הגוף שלנו. שאלה שנייה מן הסתם תהייה המחיר, אבל זה בהחלט פרמטר אינדיבידואלי לכל אחד, השאלה האחת לפני ה-הכי חשובה תהייה האווירה במקום, איך המקום נראה, האם הוא מזמין? האם יש במקום אווירה נעימה? כמה זמן המקום פועל האם הוא וותיק או שמא חדש?
 

שאלת השאלות- מרחק מהבית או מהעבודה

להירשם לחוג פילאטיס זו לא הבעיה, כל אחד יכול לקום יום אחד בהיר בבוקר ולהחליט שהוא נרשם לסטודיו לפילאטיס כדי לשמור על הגזרה, כדי להרגיש טוב יותר מבחינה נפשית וגופנית. הבעיה היא האם אנחנו יכולים להתחייב לעצמנו שנלך כמה פעמיים בשבוע, משום  שללכת פעם בחודש בהחלט לא ייסע לנו למטרה אותה נרצה להשיג. העדיפות היא להירשם לסטודיו קרוב למקום העבודה. פעמיים רבות לאחר שאנו חוזרים מיום העבודה הביתה מכינים ארוחת צהריים, לובשים "מדי ב'" אין לנו כוח לצאת מהבית ואז אנחנו חושבים לעצמנו – מחר נלך. מחר הופך למחרתיים, מחרתיים הופך לשבוע הבא וכן הלאה.
 

מוטיבציה בדרך הביתה

רוב מקומות העבודה נמצאים באזור תל אביב ובמקרה יש לא מעט פילאטיס בתל אביב. לא נגזים ונאמר שמהאזור הזה התחיל הפליאטיס להתפשט לכל רחבי הארץ. אך ללא ספק נוכל למצוא באזורים מרכזיים בתל אביב חוגים איכותיים של פילאטיס. מה קדם למה הסטודיו למקומות העבודה או ההפך זו שאלה פתוחה למחשבה. אך התוצאה בהחלט יכולה לשחק לטובתנו, לפני שאנו חוזרים הביתה מיום מפרך, בואו נעשה קצת מתיחות, נפיג את לחצי היום. נלך לסטודיו ואחר כך נחזור הביתה רעננים ושלווים.
 

להשכיח את הצרות

התעמלות בכלל משחררת לנו הורמון למוח שגורם לנו להרגיש טוב יותר מבחינה נפשית, הבעיה היא שתמיד יש דברים "חשובים" יותר, לבשל, לנקות, ללכת לטיול עם הכלב ועוד ומטלות ביום העמוס שלנו, לפעמים אנחנו פשוט מתעצלים להתחיל בכלל את ההתעמלות, שבסך- הכל "תבזבז" לנו שעה אחת ביום. יכול להיות שהתעמלות אירובי או התעמלות בחדר כושר שכבר ניסינו בעבר, באמת הייתה קצת קשה. אך היופי בפליאטיס שזו התעמלות שאינה מצריכה מאיתנו את אותן האנרגיות, עוד יותר מזה התעמלות הפילאטיס המשלבת גוף תנועה ונפש, גורמת לנו לשחרר את לחצי היום ופשוט בשעה לשכוח מכל הצרות. כל שנותר זה פשוט להתחיל. 
 
צרו קשר
אנא מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם
חדשות מהסטודיו
ינואר 24 2017
מבצע חבר מביא חבר!


ברכישת מנוי חדש , מתנה- שני שיעורי היכרות לבני משפחה/חברים


פרטים בסטודיו

פברואר 12 2019

ימי ראשון משעה 16:00 עם קשת(מ- 17.2.19לתקופת ניסיון)ימי שני בשעה 11:00 עם ענת(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 12:30 ובשעה 13:30 עם עומר(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 17:00-20:00 עם קשת (שעות כפולות עם נטלי )


ימי שלישי נוספו שעתיים משעה 8-10 עם רוני (מ12.2.19)


ימי רביעי בשעה 10:00 עם עומר


ימי חמישי בשעה 10:00 עם ענת


ובימי שישי דיקלה /ענת 11:00


*ניתן להירשם באפליקציה


ינואר 15 2017


דרושה פקידת קבלה אחראית, נעימה, 


בעלת תודעת שירות גבוהה וניסיון במכירות.


 


מייל למשלוח קורות חיים  


da.pilates10@gmail.com


 


תודה,צוות D&A   פילאטיס ג'רוטוניקאפריל 13 2016

סטודיו רמת גן: 


רחוב אלוף דוד 40, רמת חן


טלפון: 03-6787412 
אפריל 13 2016
מגוון מנויים חודשיים!


פעם בשבוע


פעמיים בשבוע


פעמיים פלוס שיעור נוסף על בסיס מקום פנוי


ומנויים נוספים


לפרטים:03-6787412


 

יוני 20 2016

שיעור TRX לרשותכם בימי שני


מוזמנים להירשם לניסיון


קרא עוד
חזרה לעמוד הקודם