facebookScript לא שוברים שיגרה!!!
פילאטיס

לא שוברים שיגרה!!!

רוטינה, שיגרה, מחזוריות כך אנו חיים, כל בוקר אנו קמים לעבודה, רוב שעות היום אנו נמצאים בעמדת ישיבה, מדי פעם קמים להפסקה מותחים שרירים וממשיכם את יום העבודה, חוזרים לבתים ומתחילה במשרה שנייה, כך בדיוק מפספסים את ההבטחה, מחר אני מתחילה, מחר אני מכניסה את הספורט לשגרה. לכן כל כך חשוב למצוא את הסטודיו לפילאטיס קרוב למתחם העבודה, כך אנו הופכים את הפילאטיס לשגרה. ככל שהסטודיו קרוב לאזור שאנו מגיעים אליו יום יום כך אנו שולטים ומכניסים את הפילאטיס כדרך חיים .
 

פילאטיס כובש את העולם

פילאטיס היא דרך אימון מיוחדת שמטרתה לשפר את השרירים, לחזק את העמידה, להקל בהליכה ובכלל לשפר את התפקוד הכללי של הגוף ושל הנפש. הפילאטיס בניגוד לחדר הכושר אינו פועל על שרירים בלבד, כוחו בשילוב של תנועה חשיבה ונשימות נכונות. הפילאטיס נחשבת לשיטה ייחודית מאוד, התעמלות שגורמת לחיטוב הגוף, הארכת שרירים. או במילים אחרות מקסימום גזרה במינימום השקעה ולכן זו השיטה שכבשה את העולם.
 

מינימום השקעה?

זה לא ממש נכון לומר שפילאטיס זה מינימום השקעה, אחרי הכל בכדי לראות תוצאות אנו צריכים להשקיע מעצמנו, ללכת לסטודיו פעמיים שלוש בשבוע. ומי כמונו יודע כמה קשה אחרי יום עבודה ללבוש את בגדי ההתעמלות וללכת לחדר כושר או לסטודיו לפילאטיס, זה משגורם לנו להתייאש ולומר את המשפט שהפך לריטואל- שבוע הבא נרשמים.
 

סטודיו פילאטיס קרוב לעבודה

בייננו התעמלות הפלאטיס בין אם מדובר בהתעמלות רגילה או בפילאטיס מכשירים, אינה קשה, ההפך הוא הנכון, התעמלות מאוד נעימה, לא דורשת הזעת יתר ועם זאת אנו מעצבים ובונים את השריר ומגיעים לגוף חטוב בדיוק כמו שרצינו. אז כל שאנו צריכים לעשות הוא למצוא סטודיו קרוב לעבודה. במדינת ישראל זו לא בעיה גדולה , אחרי הכל רוב מקומות העבודה המרכזיים נמצאים באזור המרכז. לא תהיה לנו בעיה למצוא פילאטיס בתל אביב או פילאטיס ברמת גן. 
 

פילאטיס בתל- אביב

גם אם אנו לא גרים בתל- אביב ורק עובדים שם, מבלים שם ורוב חיינו מתקיימים שם, בעיר האורות המרכזית ביותר בארץ, אשר כבר מזמן הפכה מוקד לתיירים מכל העולם. הגיע הזמן להקדיש עוד שעה לפני שנחזור הביתה, אולי אפילו נוכל לדלג על שעות הפקקים, לספוג אנרגיות ולהתחיל לעבוד על הגוף שתמיד חלמנו עליו. כמובן שאין צורך ללכת כל יום נבחר לנו ימים קבועים ונתחיל לשלב את הפילאטיס כדרך חיים.  
 

החוכמה של השילוב

כמו כל דבר בחיים ההתחלה היא השלב הקשה ביותר, כל שצריך זה רק לקפוץ למים. אז בין אם אתם עובדים בתל-אביב או גרים ברמת גן. או בכלל בכל אזור המרכז לא תהיה בעיה עבורכם למצוא סטודיו פילאטיס איכותי. כל שצריך זה להפסיק עם השאננות ולהחליט חד וחלק היום אני מתחיל. לא ייקח הרבה זמן עד שתתמכרו להרגשה, לכיף הזה. לפתע תרגישו את הכוונה של השילוב בחיבור של הגוף והנפש. בהצלחה.
צרו קשר
אנא מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם
חדשות מהסטודיו
ינואר 24 2017
מבצע חבר מביא חבר!


ברכישת מנוי חדש , מתנה- שני שיעורי היכרות לבני משפחה/חברים


פרטים בסטודיו

פברואר 12 2019

ימי ראשון משעה 16:00 עם קשת(מ- 17.2.19לתקופת ניסיון)ימי שני בשעה 11:00 עם ענת(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 12:30 ובשעה 13:30 עם עומר(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 17:00-20:00 עם קשת (שעות כפולות עם נטלי )


ימי שלישי נוספו שעתיים משעה 8-10 עם רוני (מ12.2.19)


ימי רביעי בשעה 10:00 עם עומר


ימי חמישי בשעה 10:00 עם ענת


ובימי שישי דיקלה /ענת 11:00


*ניתן להירשם באפליקציה


ינואר 15 2017


דרושה פקידת קבלה אחראית, נעימה, 


בעלת תודעת שירות גבוהה וניסיון במכירות.


 


מייל למשלוח קורות חיים  


da.pilates10@gmail.com


 


תודה,צוות D&A   פילאטיס ג'רוטוניקאפריל 13 2016

סטודיו רמת גן: 


רחוב אלוף דוד 40, רמת חן


טלפון: 03-6787412 
אפריל 13 2016
מגוון מנויים חודשיים!


פעם בשבוע


פעמיים בשבוע


פעמיים פלוס שיעור נוסף על בסיס מקום פנוי


ומנויים נוספים


לפרטים:03-6787412


 

יוני 20 2016

שיעור TRX לרשותכם בימי שני


מוזמנים להירשם לניסיון


קרא עוד
חזרה לעמוד הקודם