facebookScript האיזון בין הגוף לנפש
פילאטיס

האיזון בין הגוף לנפש

איך אפשר להפחית את חרדות היומיום? איך אפשר להרגיש שלו ורגוע במדינה שלא נחה לרגע? להגיע לאיזון בין הגוף לנפש, אפשר לומר שזה משהו מאוד אלוהי, משהו גדול וחזק, שמעבר למושג- נפש בריאה בגוף בריא. בטוח שמעתם על המושג הזה ולא מעט פעמים. עכשיו הזמן להציג את הג'רוטוניק ככלי בדרך למטרה הנעלה.
 

ג'ירוטוניק- איזון לנפש

שיטת הג'רוטוניק אפשר לקרוא לה יוגה משודרגת. למרות שזה לא התיאור המלא, אחרי הכל ג'רוטוניק משלב חלקים מהיוגה, חלקים מהריקוד, וחלקים מהפליאטיס. אך הבסיס העיקרי של השיטה נובע מהיוגה. לכן אפשר לקרוא לה יוגה משודרגת.
 

שיטות רבות ומגוונות

מה שמבדיל את ה ג'ירוטוניק מהפילאטיס והיוגה, העבודה בפילאטיס נעשית בצורה ליניארית, העבודה ביוגה היא סטטית, ולמעשה הג'ירוטוניק הוא אימון תוך כדי עבודה חוזרת ומשתנה, ההתמקדות באימון מאפשרת לעשות תפקודים קשתיים בקלות יתר. בעוד שבחדר הכושר אנו בונים מסת שריר ב ג'ירוטוניק אנו משתמשים בהתנגדות המשקולת כדי לפתח ולמנף את הגוף.
 

התעמלות מכשירים נעימה

אחת השיטות של הג'ירוטוניק נעשית על-ידי מכשירים. המכשירים הם לרוב שילוב של מגדל וגלגלת שבקצה ממוקמת משקולת. למכשירים אלו גרסאות שונות ומגוונות, המודלים של המכשירים שונים ממכון למכון, אך הפונקציה זהה בכל אותם המכשירים. הגלגלת פועלת באותה הדרך עם "טוויסטים", שינויים  קטנים, אך כל אותם המכשירים עובדים על התנועה הסיבובית שאנו מנסים להשיג.
 

מורה דרך מורה לחיים

איך למצוא את המדריך, מכיוון שמדובר בשיטה שהתחילה כריפוי ושיטת ה ג'ירוטוניק תופסת תאוצה בשנים האחרונות בכל רחבי העולם, חשוב לבדוק שאותו מדריך עבר את ההכשרה המתאימה. לא בהכרח כל מתאמן או כל אתלט יוכלו להעביר שיטה זו, מה שחשוב זה ההסמכה וניסיון העבודה עם המכשירים אכן תקינה, והכי חשוב לוודא שהמדריך מתאים לנו באופן אישי, זכור !! בדוק את ההסמכה מטעם ארגון ה ג'ירוטוניק העולמי.
 

חלוקה לרמות- עולים כיתה

כמו בכל אימון גם ב ג'ירוטוניק אנו מדברים על שלבי האימון של המתחילים – מדובר על דפוסי נשימה פשוטים, התעוררות החושים, לאחר מכן מכניסים את עבודת האגן ועמוד השדרה, וכמובן שתחילה על-ידי תרגילים פשוטים. באמצעות תרגילים של הקשתה של עמוד השדרה, תנועת האגן כיפוף הירך מעוררים את המערכת העצבית כולה, אנו כבר מוכנים לפעילות מאומצת רבה יותר. כך ששיטה זו מתאימה לכלל האוכלוסייה ללא יוצא מן הכלל. שנעבור לכיתה של המתקדמים?
 

התוצאות ממהרות לבואו

התוצאה המיוחלת מגיעות לאחר שעבדנו על נשימה מאוזנת, סיבוב והטיה תוך כדי תנועות ספיראלה, הנגדה תוך נשימה ושאיפה, גב ארוך תנועה ארוכה, עליית הסיבולת של הגוף, אורך התנועה, פתיחת מעבר האנרגיה והפחתה בעייפות. אז בהצלחה
 
 
צרו קשר
אנא מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם
חדשות מהסטודיו
ינואר 24 2017
מבצע חבר מביא חבר!


ברכישת מנוי חדש , מתנה- שני שיעורי היכרות לבני משפחה/חברים


פרטים בסטודיו

פברואר 12 2019

ימי ראשון משעה 16:00 עם קשת(מ- 17.2.19לתקופת ניסיון)ימי שני בשעה 11:00 עם ענת(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 12:30 ובשעה 13:30 עם עומר(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 17:00-20:00 עם קשת (שעות כפולות עם נטלי )


ימי שלישי נוספו שעתיים משעה 8-10 עם רוני (מ12.2.19)


ימי רביעי בשעה 10:00 עם עומר


ימי חמישי בשעה 10:00 עם ענת


ובימי שישי דיקלה /ענת 11:00


*ניתן להירשם באפליקציה


ינואר 15 2017


דרושה פקידת קבלה אחראית, נעימה, 


בעלת תודעת שירות גבוהה וניסיון במכירות.


 


מייל למשלוח קורות חיים  


da.pilates10@gmail.com


 


תודה,צוות D&A   פילאטיס ג'רוטוניקאפריל 13 2016

סטודיו רמת גן: 


רחוב אלוף דוד 40, רמת חן


טלפון: 03-6787412 
אפריל 13 2016
מגוון מנויים חודשיים!


פעם בשבוע


פעמיים בשבוע


פעמיים פלוס שיעור נוסף על בסיס מקום פנוי


ומנויים נוספים


לפרטים:03-6787412


 

יוני 20 2016

שיעור TRX לרשותכם בימי שני


מוזמנים להירשם לניסיון


קרא עוד
חזרה לעמוד הקודם