facebookScript ג'ירוטוניק מה זה בכלל?
פילאטיס

ג'ירוטוניק מה זה בכלל?

ג'ירוטוניק, נשמע מפחיד? נשמע מאיים? מה זה בכלל ג'ירוטוניק? איך מדונה שומרת על הגזרה? איך שילבו את הפילאטיס עם הריקוד? אך יוצרים הרמוניה תוך כדי הנגדה? ועוד כמה עובדות חשובות על המילה שנשמעת כה מסובכת ומפחידה והופכת את החיים להרבה יותר פשוטים בריאים וכמובן שעם כוחות מחודשים.

 

ג'ירוטוניק - כוחות מנוגדים?

ההרמוניה נוצרת רק כאשר קיימים כוחות מנוגדים שמתחברים למען מטרה אחת- איזון. כאן נכנסת שיטת הג'ירוטוניק, שיטה זו יוצרת ייצוב על ידי הפעלת כוחות מנוגדים, ובדיוק בנקודה זו של הפעלת הכוחות המנוגדים, בונים ויוצרים את הכוח ליציבות. אנו מביאים את הגוף לנקודה שבין כיווץ למתיחה בין קימור לקיעור. בעצם בשיטה זו מציעה למתעמל לייצב את הגוף על- ידי מציאת האיזון בין המתיחה החוצה והמשיכה פנימה לכיוון מרכז הגוף.
 

דיכוטומי? אבל זה עובד.

עקב אכילסבדרך אל ההחלמה, שיטת הג'ירוטוניקהיא שיטה מצוינת להחלמה. אתם שואלים מה מקורה? שיטה זו הומצאה בערך לפני 40 שנה (חדשה יחסית) כאשר רקדן רומני בשם "הורבאט ג'וליאן" נפצע בברכו וקרע את גיד אכילס. לאחר חקירה מתמשכת על שיטות ריפוי שונות ג'וליאן בחר ביוגה, אך ביוגה אינטנסיבית, שאותה פיתח וקרא לה "יוגה לרקדנים". על- ידי שיטה זו החל לרפא רקדנים וספורטאים מפציעות שונות.
 

לא בדוך בסיבוב

אותו רקדן רומני מאוחר יותר פיתח ובנה מכשירים המבוססים על שימוש של כוחות מנוגדים, וכיום שיטה זו פונה לאוכלוסיה כולה. בניגוד לשיטות אחרות ולאימונים שונים אשר עובדים על כל שריר בנפרד, בתנועות אנכיות או רוחביות, שיטת הג'ירוטוניק עובדת על מספר שרירים במקביל ובתנועות סיבוביות. שיטה זו מגדילה את התנועה מאריכה את השרירים מותחת את המפרקים מייצבת את עמוד השדרה והשלד שהם עמוד התווך של הגוף.
 

וזו כל התורה כולה

תורת הג'ירוטוניק , שילוב של הזרמת האנרגיה ונשימה נכונה, תנועה עגולה ורב כיוונית. שילוב של הטאי- צ'י, היוגה, הריקוד והפילאטיס. כאשר לוקחים מכל תחום את הליבה מהטאי- צ'י את הנשימה, מהריקוד את התנועה העדינה, מהיוגה את הרגיעה ומהפילאטיס את היציבות ומשלבים את הכל יחדיו. כך מגיעים לתורה כולה. מגיעים לרמה גבוהה של גמישות שחרור החסימה של הגוף, המרצה של המערכת העצבית כולה תוך כדי הזרמת דם וחמצן. פתיחת מאגרי אנרגיה, העלמת תחושת העייפות, הארכת עמוד השדרה יציבות תקינה ונכונה, זו כל התורה כולה, אם כי על רגל אחת. אתם מוזמנים להירשם לשיעור ג'ירוטוניק ולהבין איך השיטה מתורגמת במציאות.
 

אז למי כן?

ג'ירוטוניק מיועד לכל שכבות הגיל, ילדים לומדים כיצד לבנות ולתחזק גוף בריא זקוף וחזק, ועוד בשלב כל כך מוקדם של החיים, דבר התורם לעתידו הבריאותית של הילד. קשישים ע"י אימון  הג'ירוטוניק יוכלו לצמצם במידה רבה כאבים בפרקים ובחוליות והגדלה משמעותית של טווח התנועה. אנשי מקצוע אשר יושבים שעות מרובות מול מחשב בעבודה ויוצרים עומס על הגב התחתון ועל עמוד השדרה. ספורטאים יכולים לטפל בפציעות ואף למנוע את אותן פציעות, תיאום בין מספר שרירים במקביל.
 
ג'ירוטוניק
 
צרו קשר
אנא מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם
חדשות מהסטודיו
ינואר 24 2017

לבקשתכם מנוי מתנה נמשך: רעיון למתנה מקורית מנוי התחלתי קצר לפילאטיס מכשירים אצלנו!מיועד למנויים קיימים בלבד! מחיר אטרקטיבי לשיעור!לחידוש/רכישת מנוי יש ליצור קשר בסניפים: ת"א 035253123 ר"ג 036787412ינואר 15 2017


דרושה פקידת קבלה אחראית, נעימה, 


בעלת תודעת שירות גבוהה וניסיון במכירות.


 


מייל למשלוח קורות חיים  


da.pilates10.gmail.com


 


תודה,צוות D&A   פילאטיס ג'רוטוניקאפריל 13 2016

סטודיו רמת גן: 


רחוב אלוף דוד 40, רמת חן


טלפון: 03-6787412 
אפריל 13 2016

סטודיו תל אביב: 


שד' בן ציון 31, ת"א


טלפון: 03-5253123 
אפריל 13 2016

חדש! כרטיסיית מתחילים במחירים מיוחדים! 


 


כרטיסיות חדשות - במחירים מפתיעים-פרטים בסטודיו!!


אפריל 13 2016
חדש! שיעורי TRX בסניף רמת חן. לחצו לקרוא עוד

יוני 20 2016

שיעור TRX לרשותכם בימי שישי


מוזמנים להירשם לניסיון


קרא עוד
חזרה לעמוד הקודם