facebookScript פילאטיס מזרון ומכשירים | פילאטיס | סטודיו פילאטיס | ג'ירוטוניק | D&A פילאטיס וג'ירוטוניק
פילאטיס

פילאטיס מזרון ומכשירים

רבים המתחילים להתאמן בפילאטיס שואלים את עצמם האם עדיף להתעמל באמצעות תרגול תנוחות על גבי מזרון, או שמה עדיף לעבוד על מכשירים. גם תרגול על גבי מכשירים וגם תנוחות מזרון הן חלק מהשיטה שהמציא ג`וזף פילאטיס בתחילת המאה. אלה מכם הבוחרים להתאמן על מזרון נהנים ממגוון של עשרות תנוחות ותרגילים שונים העובדים על כל שריר בגוף מזוויות שונות. מכשיר מתאים להוספת התנגדות כל גבי איברי השריר, בעיקר למתקדמים.

פילאטיס מכשירים

המכשירים הראשונים שפותחו בפילאטיס יוצרו ממיטות טיפולים וחביות יין. היתרון של השימוש במכשירים הוא שאפשר להפעיל על הגוף התנגדות רבה יותר מהמשקל הטבעי שלו ובכך לחזק יותר את האיברים והשרירים השונים. המכשיר הנפוץ ביותר הוא מיטת רפורמר ששמה מעיד עליה – משנה את הגוף. למיטה מחוברות רצועות ואליהן קפיצים. אפשר להתנסות ממגוון תנוחות לחיזוק השרירים מזוויות שונות. האיברים שעובדים עליהם במיוחד הם הידיים, הכתפיים, הרגליים, והגב התחתון. על שרירי בטן המכשיר פחות עובד ולכן משלבים גם תרגול על גבי מזרן פילאטיס.

תרגילים על מזרון

אימון פילאטיס על גבי מזרן בנוי על ההתנגדות של הגוף וכוח המשיכה. תשומת הלב של רוב התרגילים היא על חיזוק שרירי הבטן. התנועה מבצעת תוך גדי הנעה של חלק מסוים בגוף וקיבוע של ההופכי שלו. ניתן לבצע תרגילי פילאטיס מורכבים של איסוף והידוק שרירי הבטן באמצעות והאגן באמצעות אביזרים כמו כדור גדול, חישוק וטבעת. מדריך הכושר יעיל הרבה יותר בקבוצות קטנות ומסוגל להעניק תשומת לב טובה יותר למתאמנים.

חיזוק שרירי הבטן

שוכבים על הבטן כששתי כפות הרגליים מונחות על מזרן הפילאטיס. את כפות הידיים מניחים אל מאחורי העורף. בתרגיל זה הפעולה היא להרים את השכמות מהמזרן ומעלים אותם 45 מעלות כלפי מעלה. יש לשמור על המבט כלפי הברכיים ולא לסובב את הראש לנקודות אחרות. כשמגיעים לנקודת האמצע מוציאים את האוויר מהריאות ומורידים בחזרה את השכמות למזרון. חשוב לא להניח את הראש בחזרה על המזרן. למתקדמים, אפשר להחזיק משקולות גבוהה מעל הראש ולהגביר את ההתנגדות. שימרו על מספר שבין 8-15 חזרות.

אימון להגמשת הגב וחיזור הבטן

שוכבים על הגב ומרימים את כפות הרגליים תחילה ואיתן את כל פלג הגוף התחתון כלפי מעלה. המצב הסופי הוא שהישבן מורם למעלה באוויר והמרפקים על המזרן שומרים על היציבות. הטכניקה היא כיפוף הברכיים על מנת להביא למעיין עמידת נר. לאחר מספר שניות מכופפים את הברכיים בחזרה וחוזרים לשכיבה מלאה על המזרן. מספר החזרות בתרגיל זה הוא 8-5. תרגיל זה נחשב מהבסיסיים בעולן הפילאטיס.

להיעזר במדריך הפילאטיס

ספרים רבים מדברים על טכניקת האימון המודרנית ובמידה ונעזרים גם במדריך שבסטודיו אפשר לשדרג את האימון פלאים ולרכוש ידע עד שבסופו של דבר אפשר להתאמן בבית. ניתן לרכוש באופן פרטי משקולות, מזרן, טבעת, חישוק וגם כדור כדי למצות את המירב מהאימון. כמה נעים להתאמן בכול יום בפילאטיס.

צרו קשר
אנא מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם
חדשות מהסטודיו
ינואר 24 2017
מבצע חבר מביא חבר!


ברכישת מנוי חדש , מתנה- שני שיעורי היכרות לבני משפחה/חברים


פרטים בסטודיו

פברואר 12 2019

ימי ראשון משעה 16:00 עם קשת(מ- 17.2.19לתקופת ניסיון)ימי שני בשעה 11:00 עם ענת(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 12:30 ובשעה 13:30 עם עומר(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 17:00-20:00 עם קשת (שעות כפולות עם נטלי )


ימי שלישי נוספו שעתיים משעה 8-10 עם רוני (מ12.2.19)


ימי רביעי בשעה 10:00 עם עומר


ימי חמישי בשעה 10:00 עם ענת


ובימי שישי דיקלה /ענת 11:00


*ניתן להירשם באפליקציה


ינואר 15 2017


דרושה פקידת קבלה אחראית, נעימה, 


בעלת תודעת שירות גבוהה וניסיון במכירות.


 


מייל למשלוח קורות חיים  


da.pilates10@gmail.com


 


תודה,צוות D&A   פילאטיס ג'רוטוניקאפריל 13 2016

סטודיו רמת גן: 


רחוב אלוף דוד 40, רמת חן


טלפון: 03-6787412 
אפריל 13 2016
מגוון מנויים חודשיים!


פעם בשבוע


פעמיים בשבוע


פעמיים פלוס שיעור נוסף על בסיס מקום פנוי


ומנויים נוספים


לפרטים:03-6787412


 

יוני 20 2016

שיעור TRX לרשותכם בימי שני


מוזמנים להירשם לניסיון


קרא עוד
חזרה לעמוד הקודם