facebookScript טבעות פילאטיס טובות | פילאטיס | סטודיו פילאטיס | ג'ירוטוניק | D&A פילאטיס וג'ירוטוניק
פילאטיס

טבעות פילאטיס טובות

טבעות פילאטיס הן אחד מאביזרי הכושר הפופולאריים ביותר. היום עולם הכושר גילה את השימושים הרבים של המכשיר ומוצאים כל הזמן עוד ועוד דרכים להיעזר בטבעת. ישנן דרגות גמישות שונות וכל סוג של מכשיר מתאים למתאמן אחר. גדלים שונים וצבעים ססגוניים גם הם זמינים. הטבעות קטנות באופן כללי ולכן אידיאלי לאכסן אותן בבית מתחת למיטה או אפילו בארון. בכול שעה ביום אפשר להוציא אותן ולהתאמן בשימושי הטבעות באימונים.

שימושי הטבעות באימונים

טבעות הפילאטיס נקראת גם `פיזיקל` או `חישוק פילאטיס`. החומר מהן היא עשויה הוא מחומר קפיצי מתכתי או על בסיס פלסטיק גמיש. קוטר המכשיר נע בין שלושים ושבע ועד ארבעים ושתיים סנטימטר. אפשר להפעיל לחץ על הטבעת משני צדיה באמצעות הירחיים, וכפות הידיים. במרבית המקרים מבצעים את התרגילים כאשר שוכבים על מזרן. המטרה היא להפעיל התנגדות נוספת על הגוף שלא מצליחים ליצור אותה באמצעות תנוחות פילאטיס רגילות.

מכשירים נוספים

גליל פילאטיס, גומיות אימון וכדור פיזיו הם אביזרי אימון נוספים שהתפתחו מהמכשירים המקוריים שהמציא ג`וזף הוגה השיטה. מקור הטבעת הוא בחישוקים המקיפים את החביות מהן נהג לבנות את המכשירים הקשתיים הראשונים כמו למשל ה LADDER BARREL. טבעת הפילאטיס מתאימה בעיקר ליצירת התנגדות כלפי איברי הגוף ולגבי משוב על מודעות הנעת השרירים במרחב.

רמת ההתנגדות הנדרשת

ישנן רמות שונות של גמישות בטבעות הפילאטיס. מודדים את הרמה באמצעות מספר השכבות או מספר הליפופים של טבעת הפלדה המקורית שיצר ג`וזף. ככול שיש יותר שכבות של טבעות, כך ההתנגדות רבה יותר. הטבעת המקורית שיוצרה יועדה למתאמנים מתחילים ולכן היו לה רק שני ליפופים. כיום ישנן טבעות עם שלושה ואפילו ארבעה ליפופי פלדה המתאימות למתאמנים מנוסים.

סוגי טבעות פילאטיס

כשקונים טבעת פילאטיס רואים על האריזה את מידת התנגדות של המוצר. רמה שלוש ושלוש וחצי הן הנפוצות ביותר. מומלץ לוודא שהטבעת מיוצרת מחברה איכותית ומוכרת ולא חיקוי כיוון שהאחרונות נוטות לאבד מהגמישות ולקבל צורה אליפטית. מחירי המוצרים נעים בין 60 שקלים לטבעות פשוטות תוצרת סין ועד יותר מ300 שקלים לטבעת פלדה מקורית של חברת פילאטיס. בקשו מהמדריכה פרטים נוספים והמלצות!

הכי חשוב – בעדינות!

כשמתחילים להתאמן בבית או במכון הפילאטיס כדאי להתחיל מהטבעות החלשות יותר כדי שיהיה אפשר לעבוד על הטכניקה ולבצע את התנועה בצורה הנכונה. בהמשך, לאחר מספר חודשי אימון בהם מחזקים את השרירים ואת הגידים, אפשר להתקדם הלאה לטבעות קשות יותר כדי לגרום לגוף להתאמץ מעט יותר. כל יום הוא טוב עבור אימוני פילאטיס.

צרו קשר
אנא מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם
חדשות מהסטודיו
ינואר 24 2017
מבצע חבר מביא חבר!


ברכישת מנוי חדש , מתנה- שני שיעורי היכרות לבני משפחה/חברים


פרטים בסטודיו

פברואר 12 2019

ימי ראשון משעה 16:00 עם קשת(מ- 17.2.19לתקופת ניסיון)ימי שני בשעה 11:00 עם ענת(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 12:30 ובשעה 13:30 עם עומר(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 17:00-20:00 עם קשת (שעות כפולות עם נטלי )


ימי שלישי נוספו שעתיים משעה 8-10 עם רוני (מ12.2.19)


ימי רביעי בשעה 10:00 עם עומר


ימי חמישי בשעה 10:00 עם ענת


ובימי שישי דיקלה /ענת 11:00


*ניתן להירשם באפליקציה


ינואר 15 2017


דרושה פקידת קבלה אחראית, נעימה, 


בעלת תודעת שירות גבוהה וניסיון במכירות.


 


מייל למשלוח קורות חיים  


da.pilates10@gmail.com


 


תודה,צוות D&A   פילאטיס ג'רוטוניקאפריל 13 2016

סטודיו רמת גן: 


רחוב אלוף דוד 40, רמת חן


טלפון: 03-6787412 
אפריל 13 2016
מגוון מנויים חודשיים!


פעם בשבוע


פעמיים בשבוע


פעמיים פלוס שיעור נוסף על בסיס מקום פנוי


ומנויים נוספים


לפרטים:03-6787412


 

יוני 20 2016

שיעור TRX לרשותכם בימי שני


מוזמנים להירשם לניסיון


קרא עוד
חזרה לעמוד הקודם