facebookScript דגשים בבחירת סטודיו לפילאטיס | פילאטיס | סטודיו פילאטיס | ג'ירוטוניק | D&A פילאטיס וג'ירוטוניק
פילאטיס

דגשים בבחירת סטודיו לפילאטיס

מומלץ מאוד לבחור סטודיו פילאטיס הקרוב למקום העבודה, הלימודים או הבית. כשהמכון קרוב קל יותר להגיע לאימונים ולהתמיד. נגישות גבוהה לחוג מאפשרת לשמור על אורח חיים בריא ונכון. ישנם הנרשמים לסטודיו מרוחקים בשל שיקולים שונים ובסופו של דבר לא משקיעים ולא מגיעים להתעמל באופן קבוע. כדי לראות תוצאות חשוב מאוד להתמיד ויש לוודא שהמרחק הוא לא זה שיפריע ויעמוד בדרכנו.
 

זמינות השיעורים והחוגים

לאחר שמקבלים את לוח הזמנים של שיעורי הפילאטיס השונים, כדאי לראות שבאמת אפשר לבנות לעצמך הרגלים קבועים או שעות מסוימות בהן אפשר להגיע. חשוב לראות שבמידה ומפספסים אחד מהשיעורים, יש אפשרות להגיע לשיעור של שעה אחרת במקום זה. בדרך כלל, עדיף להשקיע בהרגלים קבועים של ימים ושעות קבועות בהם מארגנים תיק והולכים לאימון ישר אחרי העבודה.

צוות המדריכים בסטודיו

בכול סטודיו פועלים מדריכי פילאטיס שונים. צוות המדריכים מנוסה ובעל ההכשרות המתאימות. בכול זאת מומלץ ללכת לשיעורים דווקא של המדריכים שהכי מתחברים אליהם. עצם היותם של האימונים אינטימיים יוצר קרבה בין המדריכה או המדריך למתאמנת וכיף להיפגש עם אותם האנשים תמיד. בצורה זו המדריך מכיר את צורת האימון של התאמן טוב יותר ומסוגל להצביע על הזדמנויות לשיפור האימון.

תנאי האימון

כשבודקים את מכון הפילאטיס המתאים עבורכם, כדאי לבדוק האם יש אפשרות להקפיא את המנוי או מהו התוקף של הכרטיסייה. במידה והמכון הוא חלק מרשת של סטודיו אפשר לשאול גם האם ניתן ללכת לאימונים בשאר הסניפים. בחלק מהמכונים ישנם יותר מסוג אחד של אימונים. טוב לדעת מהן כל האופציות העומדות לרשותכם. בכול קבוצה מומלץ שיתאמנו עד 15 בנות. מעבר לכך המדריך לא יכול להעניק תשומת לב מלאה לכל המתאמנים.

תוכנית הפילאטיס

ישנם תרגילי פילאטיס שמבצעים על גבי מזרן וכוללים תנוחות שהדגש בהן הוא ביצוע טכני טוב ומדויק. בהמשך משלבים עוד כל מני אביזרים כמו חישוק, טבעת, משקולות יד, מוט, רצועה וגם כדור פילאטיס. חשוב ללמוד את כל העקרונות עליהם חשב הוגה השיטה ג`וזף. במידה ולא שומרים על ביצוע נכון אזי האיכות של האימון יורדת ואיתו האפקטיביות. הגוף מבצע שינוי אמיתי אך ורק אם מבצעים את התנוחות לפי הוראות המדריך.

מכשירים בסטודיו

לאחר תקופה של מספר חודשי אימון טובים, הגוף התחזק והשרירים נעשו גמישים וחזקים יותר. כעת אפשר לקחת את האימון לשלב הבא ולעבור למכשירים. מתקנים מסוג זה נועדו ליצור התנגדות רבה יותר על הגוף. גם במקרה זה חשוב לבצע את התרגילים בצורה הנכונה כדי שהגוף יגיב בהתאם. לא כדאי להעמיס על הגוף עומסים מיותרים כדי לא להוביל לשחיקה של גוף ואז לפציעה. באופן מפתיע, הסיכון לפציעה נמוך יותר, ככול שהאימון אינטנסיבי יותר. למידע נוסף שאלו את מדריך הפילאטיס.

צרו קשר
אנא מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם
חדשות מהסטודיו
ינואר 24 2017

לבקשתכם מנוי מתנה נמשך: רעיון למתנה מקורית מנוי התחלתי קצר לפילאטיס מכשירים אצלנו!מיועד למנויים קיימים בלבד! מחיר אטרקטיבי לשיעור!לחידוש/רכישת מנוי יש ליצור קשר בסניפים: ת"א 035253123 ר"ג 036787412ינואר 15 2017


דרושה פקידת קבלה אחראית, נעימה, 


בעלת תודעת שירות גבוהה וניסיון במכירות.


 


מייל למשלוח קורות חיים  


da.pilates10.gmail.com


 


תודה,צוות D&A   פילאטיס ג'רוטוניקאפריל 13 2016

סטודיו רמת גן: 


רחוב אלוף דוד 40, רמת חן


טלפון: 03-6787412 
אפריל 13 2016

סטודיו תל אביב: 


שד' בן ציון 31, ת"א


טלפון: 03-5253123 
אפריל 13 2016

חדש! כרטיסיית מתחילים במחירים מיוחדים! 


 


כרטיסיות חדשות - במחירים מפתיעים-פרטים בסטודיו!!


אפריל 13 2016
חדש! שיעורי TRX בסניף רמת חן. לחצו לקרוא עוד

יוני 20 2016

שיעור TRX לרשותכם בימי שישי


מוזמנים להירשם לניסיון


קרא עוד
חזרה לעמוד הקודם