facebookScript רפואה משלימה- היופי שבתועלת, ההנאה שבריפוי | פילאטיס | סטודיו פילאטיס | ג'ירוטוניק | D&A פילאטיס וג'ירוטוניק
פילאטיס

רפואה משלימה- היופי שבתועלת, ההנאה שבריפוי

הגישה כלפי הרפואה הסינית עברה מהפך בעולם המערבי במרוצת השנים האחרונות ומרפואה "אלטרנטיבית" הפכה ל"משלימה" ובעיקר למבוקשת והיא זכתה להכרה של ארגון הבריאות העולמי כיעילה ומסייעת (מה שהסינים יודעים כבר כמה אלפי שנים). כניסתה למיינסטרים של הטיפול בתחלואים ומצוקות הושלמה עם פתיחתן של מרפאות בתחום, במסגרת קופות החולים. בד בבד הלך וגדל מספרם של המוסדות המכשירים מטפלים ברפואה סינית והסמכתם הפכה מבוקרת ונוקשה יותר, על מנת להבטיח את מקצועיותםפילאטיס הינה שיטת אימון שנוצרה בגרמניה של תחילת המאה. לעומתה, הרפואה הסינית בעלת ידע נרחב הרבה יותר.

 

שיטות הטיפול של הרפואה הסינית הן:

  • השיאצו
  • הדיקור
  • טווינה
  • צמחי מרפא
  • מוקסה
  • כוסות רוח
  • טאי צ`י
  • צ`י קונג

 

חלק משיטות אלה הן שיטות של רפואה מונעת, כאשר ההתמקדות היא בטיפולים במגע, תזונה, צמחים ואנרגיה. האנרגיה היא הצ`י והמצב האידיאלי הוא כאשר ישנה זרימה חופשית של הצ`י, ללא "קשרים", או "חסימות". גם המפקפקים הגדולים ביותר, יכולים להרגיש "קשרים" כאלה כאשר הם סובלים מכאבים בשרירים – המקום קשה וכואב ממש כאילו התהווה בו קשר ולאחר טיפול באמצעות שיאצו (לחיצות), או דיקור (אקופנקטורה) החסימה משתחררת והכאב נעלם.

 

במה מטפלים טיפולים כמו פילאטיס?

מצוקות פיזיולוגיות שונות הבאות לידי ביטוי ככאבים, שרירים תפוסים, בעיות עיכול ואפילו מחלות כמו שפעת - מקורן הוא לרוב נפשי ומתח רב ולחץ מורגשים היטב במערכות הגוף השונות. בעיות רבות ניתנות לטיפול על ידי השיאצו, הדיקור ושאר השיטות, ביניהן כאבי מחזור, מיגרנות, בעיות נשימה, אלרגיות, כאבי פרקים, נדודי שינה, לחץ דם גבוה, דלקות בדרכי השתן, תופעות של גיל המעבר ובעיות רבות נוספות.

 

מוסדות לימוד של פילאטיס ושיאצו

בעשר השנים האחרונות נפתחו מוסדות לימוד ברחבי הארץ (חלקם אף מעניקים תואר B.A מטעם מוסדות לימוד בחו"ל), המכשירים מטפלים במקצועות הרפואה הסינית והלימודים הללו ארוכים, תובעניים וקשים. תכני הלימוד כוללים מקצועות רפואיים כמו ביולוגיה, כימיה, מערכת הדם, כיצד לקרוא בדיקות דם, מערכות לב ריאה ועוד וכמובן פילוסופיה סינית, מקורן של שיטות הטיפול ושעות התנסות רבות וכן התמחות בקליניקות פרטיות ושל מוסדות הלימוד עצמם. במסגרת לימודי העשרה ניתן ללמוד קורסים המתמקדים בלימודי שיאצו, או אקופונקטורה ושאר המקצועות ואפשר ללמוד את כל השיטות במסלולים של ארבע שנים, כאשר חלק ממוסדות הלימוד מציעים גם התמחויות בסין ומקיימים שיתופי פעולה עם בתי ספר מקצועיים בסין.

 

מקצועיותם של מטפלים וקליניקות

ביחס ישיר לעליית המודעות ליעילותן של שיטות הטיפול הללו, התרבו גם המטפלים וכן המקומות המציעים טיפולים, בעיקר בגלל שחלק משיטות הרפואה הסינית נושקים גם לתחומים נוספים ולא מעטים פונים לעיסוי שיאצו או טיפולי פנים על מנת להירגע ולהנות, לשפר את זרימת הדם (ולכן גם את מראה העור) ולטפל בעצמם ברמה הנפשית והפיזית כאחת. יתרונם של מכונים וקליניקות על מטפלים פרטיים בא לידי ביטוי בכך שהלקוחות מגיעים למקום ממוסד ומקצועי, המציע מגוון של פעילויות וחוגים יחד עם טיפול אפקטיבי מתאים. כמה נעים ובריא ללכת לאימון פילאטיס.

צרו קשר
אנא מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם
חדשות מהסטודיו
ינואר 24 2017
מבצע חבר מביא חבר!


ברכישת מנוי חדש , מתנה- שני שיעורי היכרות לבני משפחה/חברים


פרטים בסטודיו

פברואר 12 2019

ימי ראשון משעה 16:00 עם קשת(מ- 17.2.19לתקופת ניסיון)ימי שני בשעה 11:00 עם ענת(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 12:30 ובשעה 13:30 עם עומר(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 17:00-20:00 עם קשת (שעות כפולות עם נטלי )


ימי שלישי נוספו שעתיים משעה 8-10 עם רוני (מ12.2.19)


ימי רביעי בשעה 10:00 עם עומר


ימי חמישי בשעה 10:00 עם ענת


ובימי שישי דיקלה /ענת 11:00


*ניתן להירשם באפליקציה


ינואר 15 2017


דרושה פקידת קבלה אחראית, נעימה, 


בעלת תודעת שירות גבוהה וניסיון במכירות.


 


מייל למשלוח קורות חיים  


da.pilates10@gmail.com


 


תודה,צוות D&A   פילאטיס ג'רוטוניקאפריל 13 2016

סטודיו רמת גן: 


רחוב אלוף דוד 40, רמת חן


טלפון: 03-6787412 
אפריל 13 2016
מגוון מנויים חודשיים!


פעם בשבוע


פעמיים בשבוע


פעמיים פלוס שיעור נוסף על בסיס מקום פנוי


ומנויים נוספים


לפרטים:03-6787412


 

יוני 20 2016

שיעור TRX לרשותכם בימי שני


מוזמנים להירשם לניסיון


קרא עוד
חזרה לעמוד הקודם