facebookScript תנועה - פילאטיס | פילאטיס | סטודיו פילאטיס | ג'ירוטוניק | D&A פילאטיס וג'ירוטוניק
פילאטיס

תנועה - פילאטיס

 
 
אז מה זה פילאטיס?
פילאטיס הינה שיטת אימון אשר פותחה בתחילת המאה ה-20 על ידי ג'וזף פילאטיס (Joseph Pilates), ומכאן שמה. אימון גופני בשיטה זו מיועד לשיפור היציבה של הגוף ולשיפור התפקוד היומיומי של האדם. פילאטיס כינה את שיטת האימון הייחודית "תורת השליטה" ("Contrology"), בשל השליטה באיברי הגוף (מערכת השרירים ומערכת הנשימה) הנדרשת במהלך אימון מסוג זה.  
 
הפילאטיס הוא סוג של תרגול המיועד לחיזוק כל שרירי הגוף הפנימיים. מעבר לחיזוקם, תורם הפילאטיס רבות בהארכת והגמשת הגידים והשרירים, מיצוב הגוף וחיזוק היציבה. שיטת האימון הזו דומה במהותה ליוגה. הפילאטיס מתמקד בביצוע תנועות אשר יפעילו את כל חלקי הגוף בו בעת, אך בניגוד לשיטות אימון אחרות- הדגש בשיטה זו הוא על מניעת שחיקה של המפרקים ומניעת פגיעות גופניות. נקודה זו הייתה משמעותית לפילאטיס משום שמבחינתו כל אימון צריך לשלב בו אמנות של שליטה בגוף, בתודעה ובנפש באמצעות תנועה.
 
הפילאטיס כולל בתוכו מעל ל-500 תנועות גוף שונות אך מדוייקות, המתמקדות בשרירי הליבה של הגוף, תוך ביצוע נשימות מדודות.
כל הזזה פשוטה של אחד מחלקי גופינו מכונה תנועה, אלא שכל תנועה שאנו עושים, כרוכה בפקודה הניתנת למח ומשם מתפרקת ומתפרשת לתנועה טכנית באחד מחלקיו של הגוף. כל תנועה שהיא צריכה להיות מגובה באחיזה נכונה של הגוף ובשימוש נכון באיבר הפעיל יותר וזאת על מנת שכל התנועות שיבוצעו במהלך פעילות מאומצת או גופנית אחת לא יגרמו להשתקה של אחד מן השרירים או לכאב, סדנאות פילאטיס שונות המשווקות את שיטתו של האיש והאגדה פילאטיס, דוגלות בשיטת העבודה הרכה על שרירי הגוף, על הפעלה נכונה של כל אחד מהם ועל דרך פעילות גופנית התואמת לכל אחד לפי מבנה גופו, אחיזת שריריו ועוד. התנועה בשיטת הפילאטיס תופסת מקום נכבד ומושקעים בה מאמצי זמן וכוחות על מנת שהיא תשתלב יפה עם הוראות השיטה ונוכל להוציא ממנה את המירב האפשרי. בתרגילי הפילאטיס השונים כל אחת מן התנועות הנעשות באחד מאיברי הגוף מונחת בצורה עדינה על ידי איש מקצוע, התומך בכל תנועה, ממקד אותה ומעריך זמנה של כל אחת בהתאם לבקשתו של הלקוח תוך גיבוי תכני השיטה. השונה בין סדנאת פילאטיס לבין כל פעילות גופנית אחרת שנקיים הוא בעיקר קצב התנועה, בשיטת הפילאטיס דוגלים בכך שכל תנועה תעשה באיטיות על מנת שיורגשו השירים בהם ועליהם אנו עובדים על מנת לדעת להכיר אותם מקרוב ולדעת הכיצד להשתמש בהם. לעומת זאת בפעילות גופנית רגילה כל אחד מאיתנו מעוניין לשרוף קלוריות מהר והרבה יותר ועל כן רמת הפעילות מואצת בזמן ובקצב. נכון שתוצאות טוב תמיד לראות מהר יותר, אבל אם נהלך בסבלנות בין הטיפות, וכל להרוויח תנועות נכונות, במיוחד לאורך זמן וגם שריפת קלוריות.  
 
צרו קשר
אנא מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם
חדשות מהסטודיו
ינואר 24 2017
מבצע חבר מביא חבר!


ברכישת מנוי חדש , מתנה- שני שיעורי היכרות לבני משפחה/חברים


פרטים בסטודיו

פברואר 12 2019

ימי ראשון משעה 16:00 עם קשת(מ- 17.2.19לתקופת ניסיון)ימי שני בשעה 11:00 עם ענת(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 12:30 ובשעה 13:30 עם עומר(מתחילת פברואר)


ימי שני בשעה 17:00-20:00 עם קשת (שעות כפולות עם נטלי )


ימי שלישי נוספו שעתיים משעה 8-10 עם רוני (מ12.2.19)


ימי רביעי בשעה 10:00 עם עומר


ימי חמישי בשעה 10:00 עם ענת


ובימי שישי דיקלה /ענת 11:00


*ניתן להירשם באפליקציה


ינואר 15 2017


דרושה פקידת קבלה אחראית, נעימה, 


בעלת תודעת שירות גבוהה וניסיון במכירות.


 


מייל למשלוח קורות חיים  


da.pilates10@gmail.com


 


תודה,צוות D&A   פילאטיס ג'רוטוניקאפריל 13 2016

סטודיו רמת גן: 


רחוב אלוף דוד 40, רמת חן


טלפון: 03-6787412 
אפריל 13 2016
מגוון מנויים חודשיים!


פעם בשבוע


פעמיים בשבוע


פעמיים פלוס שיעור נוסף על בסיס מקום פנוי


ומנויים נוספים


לפרטים:03-6787412


 

יוני 20 2016

שיעור TRX לרשותכם בימי שני


מוזמנים להירשם לניסיון


קרא עוד
חזרה לעמוד הקודם